Penzion Ranch Babice

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Nabízíme vhodné podmínky pro ubytování při rodinné dovolené či turistických cestách za poznáním Vysočiny, a to v létě i v zimě. V létě je k dispozici bazén 12 x 6 x 1,5 m. Celoročně potom slouží našim hostům společenská místnost, ve které je také možné servírovat snídaně. Nabízíme ubytování ve dvou rekreačních domcích, které jsou vybaveny tak, aby splňovaly vysoké požadavky a naplnily Vaše očekávání komfortní dovolené. V přízemí každého z nich se nachází moderní kuchyně s plným vybavením: indukční varná deska, kombinovaná horkovzdušná a mikrovlnná trouba, odsavač par, myčka, lednice, mrazák a samozřejmě jídelní stůl a židle. Z drobného vybavení je k dispozici nádobí (porcelán, sklo, hrnce, příbory, nože atd.), rychlovarná konvice, kávovar, utěrky na nádobí apod. Další místností v přízemí je obývací pokoj, který je vybaven sedací soupravou, krbovými kamny a satelitní televizí CZ nebo NL (dle národnosti ubytovaných hostů). V prvním poschodí se nachází koupelna a 3 ložnice. Koupelna je zařízena sprchovým koutem, dvěma umyvadly, toaletou a žebříkovým radiátorem, kterým je možno samostatně přitápět koupelnu i mimo topné období. V létě (v chládku starých kamenných zdí) i v zimě (u hořících krbových kamen) je pro všechny hosty, zvláště pro větší skupiny přátel či pracovních kolegů k dispozici společenská místnost, tzv. „kovárna“.

 

Jak již název Ranch Babice napovídá, připravujeme vše k ustájení koní přímo v našem areálu. Prozatím spolupracujeme s jízdárnami v okolí, vzdálenými několik kilometrů a pro naše hosty v případě zájmu domluvíme vyjížďku
 

Více než 250 penzionů v oblasti kraje Vysočina naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI