Penzion Ranch Babice

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Nabízíme vhodné podmínky pro ubytování při rodinné dovolené či turistických cestách za poznáním Vysočiny, a to v létě i v zimě. V létě je k dispozici bazén 12 x 6 x 1,5 m. Celoročně potom slouží našim hostům společenská místnost, ve které je také možné servírovat snídaně. Nabízíme ubytování ve dvou rekreačních domcích, které jsou vybaveny tak, aby splňovaly vysoké požadavky a naplnily Vaše očekávání komfortní dovolené. V přízemí každého z nich se nachází moderní kuchyně s plným vybavením: indukční varná deska, kombinovaná horkovzdušná a mikrovlnná trouba, odsavač par, myčka, lednice, mrazák a samozřejmě jídelní stůl a židle. Z drobného vybavení je k dispozici nádobí (porcelán, sklo, hrnce, příbory, nože atd.), rychlovarná konvice, kávovar, utěrky na nádobí apod. Další místností v přízemí je obývací pokoj, který je vybaven sedací soupravou, krbovými kamny a satelitní televizí CZ nebo NL (dle národnosti ubytovaných hostů). V prvním poschodí se nachází koupelna a 3 ložnice. Koupelna je zařízena sprchovým koutem, dvěma umyvadly, toaletou a žebříkovým radiátorem, kterým je možno samostatně přitápět koupelnu i mimo topné období. V létě (v chládku starých kamenných zdí) i v zimě (u hořících krbových kamen) je pro všechny hosty, zvláště pro větší skupiny přátel či pracovních kolegů k dispozici společenská místnost, tzv. „kovárna“.

 

Jak již název Ranch Babice napovídá, připravujeme vše k ustájení koní přímo v našem areálu. Prozatím spolupracujeme s jízdárnami v okolí, vzdálenými několik kilometrů a pro naše hosty v případě zájmu domluvíme vyjížďku
 

Více než 250 penzionů v oblasti kraje Vysočina naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI