Penzion Roháč - Pavlov

 

Informace

Popis

Penzion Roháč se nachází v obci Pavlov, která leží ve významné turistické oblasti České republiky, v severní části Českomoravské vrchoviny. V blízkosti se nachází jeden z četných vysočinských hřebenů, a sice Chroustovské hory s několika vrcholy - Dědkova hora, Kyjov, Havlena, s výškou na hranici 700 m. n. m. Jedná se o 5 dvoulůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením, jsou v klidném prostředí malé vesničky s velkou zahradou a nádhernými výhledy do okolí. K dispozici Vám je rozlehlá zahrada s venkovním posezením na terase, ohništěm. Penzion má vlastní parkoviště a je zde možnost úschovy kol. Součástí penzionu je i kompletně vybavená kuchyň, společenská místnost s krbem, je zde možnost dalších služeb dle přání klienta, například jízda na koni, nordic walking-zapůjčení holí, šipek, badmintonových pálek, petanqe, pronájem tenisového kurtu, po domluvě s majitelem možnost navštívit Solnou jeskyni v Radostně nad Oslavou ( vzdálenost 3 km). V blízkosti (cca 100 metrů) se nachází přírodní koupaliště. V obci Netín vzdálené cca 5 km se nachází vyhlášená bio farma Němcových, zde možnost zakoupení výrobků. Celková kapacita penzionu je 10 lůžek, s možností 2 přistýlek v 5 pokojích.

V zimním období mohou milovníci zimních sportů navštívit nedaleké sjezdovky s lanovkou například Dědkova Hora a Hanusův Kopec nebo využít běžeckých tratí jako je Koukalův okruh v okolí Žďáru nad Sázavou.

Více než 250 penzionů v oblasti kraje Vysočina naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI