Penzion Roháč - Pavlov

 

 

Informace

Popis

Penzion Roháč se nachází v obci Pavlov, která leží ve významné turistické oblasti České republiky, v severní části Českomoravské vrchoviny. V blízkosti se nachází jeden z četných vysočinských hřebenů, a sice Chroustovské hory s několika vrcholy - Dědkova hora, Kyjov, Havlena, s výškou na hranici 700 m. n. m. Jedná se o 5 dvoulůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením, jsou v klidném prostředí malé vesničky s velkou zahradou a nádhernými výhledy do okolí. K dispozici Vám je rozlehlá zahrada s venkovním posezením na terase, ohništěm. Penzion má vlastní parkoviště a je zde možnost úschovy kol. Součástí penzionu je i kompletně vybavená kuchyň, společenská místnost s krbem, je zde možnost dalších služeb dle přání klienta, například jízda na koni, nordic walking-zapůjčení holí, šipek, badmintonových pálek, petanqe, pronájem tenisového kurtu, po domluvě s majitelem možnost navštívit Solnou jeskyni v Radostně nad Oslavou ( vzdálenost 3 km). V blízkosti (cca 100 metrů) se nachází přírodní koupaliště. V obci Netín vzdálené cca 5 km se nachází vyhlášená bio farma Němcových, zde možnost zakoupení výrobků. Celková kapacita penzionu je 10 lůžek, s možností 2 přistýlek v 5 pokojích.

V zimním období mohou milovníci zimních sportů navštívit nedaleké sjezdovky s lanovkou například Dědkova Hora a Hanusův Kopec nebo využít běžeckých tratí jako je Koukalův okruh v okolí Žďáru nad Sázavou.

Více než 250 penzionů v oblasti kraje Vysočina naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI