Penzion Táferna

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Žďár nad Sázavou, vlastní parkoviště, ubytování Žďárské vrchy, to je Penzion Táferna. Kongresová turistika, společenská setkání, ale i rodinná rekreace, víkendové pobyty, abiturientské večírky, předváděcí akce či posezení s přáteli jsou hlavními aktivitami penzionu. Naleznete jej u zámku Žďár nad Sázavou. Ubytovací kapacita - celkem pro 21 osob. Kapacita ubytování: 4 pokoje se třemi lůžky a možností přistýlky. 1 pokoj se třemi lůžky a 1 pokoj se dvěmi lůžky. Jsme penzionem rodinného typu, každý pokoj má své sociální zařízení a sprchu. Na každém pokoji najdete internetové připojení (kabel) a wifi  pro celý objekt. V penzionu je možnost celodenního stravování jak v restauraci tak v jídelně. Restaurace je kuřácká a jídelna je oddělená místnost jako nekuřácká. Tato jídelna je používána ke snídaním pro ubytované. Restaurace má kapacitu 45 míst. Jídelna slouží i jako oddělený salónek - možné využít pro oslavy, svatby, školení a různé prezentace.

 

Rauty, firemní akce, školení

 • Jídelna je používána ke snídaním a podávání večeří pro ubytované.
 • Upozorňujeme, že v prostorách ubytování v penzionu platí zákaz kouření.
 • Jídelna slouží i jako oddělený salónek - možné využít pro oslavy, svatby, školení a různé prezentace.
 • Prostor je pokrytý internetovým připojením.
   

 

Více než 250 penzionů v oblasti kraje Vysočina naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI