Penzion Táferna

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Žďár nad Sázavou, vlastní parkoviště, ubytování Žďárské vrchy, to je Penzion Táferna. Kongresová turistika, společenská setkání, ale i rodinná rekreace, víkendové pobyty, abiturientské večírky, předváděcí akce či posezení s přáteli jsou hlavními aktivitami penzionu. Naleznete jej u zámku Žďár nad Sázavou. Ubytovací kapacita - celkem pro 21 osob. Kapacita ubytování: 4 pokoje se třemi lůžky a možností přistýlky. 1 pokoj se třemi lůžky a 1 pokoj se dvěmi lůžky. Jsme penzionem rodinného typu, každý pokoj má své sociální zařízení a sprchu. Na každém pokoji najdete internetové připojení (kabel) a wifi  pro celý objekt. V penzionu je možnost celodenního stravování jak v restauraci tak v jídelně. Restaurace je kuřácká a jídelna je oddělená místnost jako nekuřácká. Tato jídelna je používána ke snídaním pro ubytované. Restaurace má kapacitu 45 míst. Jídelna slouží i jako oddělený salónek - možné využít pro oslavy, svatby, školení a různé prezentace.

 

Rauty, firemní akce, školení

 • Jídelna je používána ke snídaním a podávání večeří pro ubytované.
 • Upozorňujeme, že v prostorách ubytování v penzionu platí zákaz kouření.
 • Jídelna slouží i jako oddělený salónek - možné využít pro oslavy, svatby, školení a různé prezentace.
 • Prostor je pokrytý internetovým připojením.
   

 

Více než 250 penzionů v oblasti kraje Vysočina naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI