Penzion U Kolářů

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Penzion se nachází v srdci Českomoravské vysočiny v obci Řásná u Telče. V kraji plném krásných rybníků a hlubokých lesů, v ráji houbařů, cyklistů i běžkařů. Nabízíme Vám celoroční ubytování v nově zrekonstruovaných pokojích (2006), posezení s možností celodenního stravování v restauraci se zimní zahradou a letní terasou a dále možnost nakoupit si v obchůdku se smíšeným zbožím v areálu penzionu.

Dále Vám můžeme nabídnout krásné ubytování v soukromí. V nově zrekonstruovaném domě Vám poskytneme naprosté soukromí v ubytování rodinného typu se vším co k němu patří, jako je společenská místnost s barem, zahrada, ohniště, pergola a opalovací lehátka.

V případě zájmu možnost odvozu/dovozu do restaurace až 6 + 1 osob.

 

Více než 250 penzionů v oblasti kraje Vysočina naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0