Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Penzion u Lašanů

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Pension U Lašanů se nachází v centru města Třešť na Vysočině. Poskytuje příjemné rodinné prostředí s výhodnou polohou, kde je centralizována veškerá občanská vybavenost – restaurace, obchody s potravinami, oblečením, lékárna, či cukrárna.

V našem nově zrekonstruovaném pensionu na Vás čekají útulné a plně zařízené apartmány, které jsou vhodné jak pro obchodní klientelu, individuální turisty, tak samozřejmě i pro rodiny s dětmi. Vstupy do apartmánů jsou samostatně uzamykatelné ze společné chodby. Každý apartmán má vlastní sociální zařízení, připojení k internetu prostřednictvím WIFI a TV. Tři pokoje jsou vybaveny vlastní kuchyňkou, lednicí a mikrovlnou troubou. V apartmánech nabízíme také možnost dlouhodobého ubytování. V létě je k dispozici posezení na venkovní terase s možností grilování a krásným výhledem na město a jeho okolí.

 

Více než 250 penzionů v oblasti kraje Vysočina naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


Camping Karolina - Plzeňsko


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI