Penzion u Lašanů

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Pension U Lašanů se nachází v centru města Třešť na Vysočině. Poskytuje příjemné rodinné prostředí s výhodnou polohou, kde je centralizována veškerá občanská vybavenost – restaurace, obchody s potravinami, oblečením, lékárna, či cukrárna.

V našem nově zrekonstruovaném pensionu na Vás čekají útulné a plně zařízené apartmány, které jsou vhodné jak pro obchodní klientelu, individuální turisty, tak samozřejmě i pro rodiny s dětmi. Vstupy do apartmánů jsou samostatně uzamykatelné ze společné chodby. Každý apartmán má vlastní sociální zařízení, připojení k internetu prostřednictvím WIFI a TV. Tři pokoje jsou vybaveny vlastní kuchyňkou, lednicí a mikrovlnou troubou. V apartmánech nabízíme také možnost dlouhodobého ubytování. V létě je k dispozici posezení na venkovní terase s možností grilování a krásným výhledem na město a jeho okolí.

 

Více než 250 penzionů v oblasti kraje Vysočina naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI