Penzion U Pasáčka

 

 

Informace

Popis

Penzion U Pasáčka s Café restaurantem Stará lyže naleznete v samotném srdci Českomoravské vrchoviny, v historickém centru Nového Města na Moravě. Celý objekt je nově zrekonstruován. Svým návštěvníkům nabízí nadstandardní apartmány i klasické pokoje, soukromé parkoviště, stylovou restauraci, letní zahrádku i možnost posezení ve vinném sklípku při dobrém víně, domácí kuchyni, a to vše s obsluhou příjemného a ochotného personálu, který se stará  o kvalitní servis a rodinnou atmosféru. Salonek v areálu je jako stvořený pro větší rodinné oslavy, svatby, firemní akce i pro různé semináře a školení. V restauraci i pookojích je možnost bezdrátového připojení k internetu prostřednictvím WiFi. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, televizní přijímač, bezdrátové připojení k internetu přes WiFi. K pokojům je přístup poschodišti i výtahem. Celková kapacita penzionu je 33 lůžek. V penzionu je možnost úschovy kol a lyžárna, případně umožníme jejich umístění ve vašem pokoji.

 

V létě čeká návštěvníky penzionu možnost turistiky a cyklistiky v nádherné přírodě chráněné krajinné oblasti Žďárských vrchů, houbaření, koupání v místním koupališti či ve známých přírodních rybnících  (Medlov, Sykovec, Milovy),  zklamáni jistě nebudou ani  rybáři.

V zimě se do Nového Města na Moravě, nejvýznamnější lyžařského centra Vysočiny, sjíždí každoročně běžecká špička. Na své si však přijdou nejen vyznavači běžek, ale návštěvníci penzionu jistě ocení i možnost sjezdového lyžování na největší sjezdovce na Vysočině ve snowparku na Harusově kopci.

 

Více než 250 penzionů v oblasti kraje Vysočina naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI