Penzion U Pasáčka

 

Informace

Popis

Penzion U Pasáčka s Café restaurantem Stará lyže naleznete v samotném srdci Českomoravské vrchoviny, v historickém centru Nového Města na Moravě. Celý objekt je nově zrekonstruován. Svým návštěvníkům nabízí nadstandardní apartmány i klasické pokoje, soukromé parkoviště, stylovou restauraci, letní zahrádku i možnost posezení ve vinném sklípku při dobrém víně, domácí kuchyni, a to vše s obsluhou příjemného a ochotného personálu, který se stará  o kvalitní servis a rodinnou atmosféru. Salonek v areálu je jako stvořený pro větší rodinné oslavy, svatby, firemní akce i pro různé semináře a školení. V restauraci i pookojích je možnost bezdrátového připojení k internetu prostřednictvím WiFi. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, televizní přijímač, bezdrátové připojení k internetu přes WiFi. K pokojům je přístup poschodišti i výtahem. Celková kapacita penzionu je 33 lůžek. V penzionu je možnost úschovy kol a lyžárna, případně umožníme jejich umístění ve vašem pokoji.

 

V létě čeká návštěvníky penzionu možnost turistiky a cyklistiky v nádherné přírodě chráněné krajinné oblasti Žďárských vrchů, houbaření, koupání v místním koupališti či ve známých přírodních rybnících  (Medlov, Sykovec, Milovy),  zklamáni jistě nebudou ani  rybáři.

V zimě se do Nového Města na Moravě, nejvýznamnější lyžařského centra Vysočiny, sjíždí každoročně běžecká špička. Na své si však přijdou nejen vyznavači běžek, ale návštěvníci penzionu jistě ocení i možnost sjezdového lyžování na největší sjezdovce na Vysočině ve snowparku na Harusově kopci.

 

Více než 250 penzionů v oblasti kraje Vysočina naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI