Penzion U Pecinů

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Naše stylová restaurace je vyhlášena vynikající domácí kuchyní. Nově máte možnost ubytování ve čtyřech dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky a dvou čtyřlůžkových. Pro hosty je k dispozici i samostatná jídelna, která může sloužit jako školící i společenská místnost. V okolí je mnoho příležitostí k pěší i cyklistické turistice. Každý z našich pokojů je vybaven vlastní sprchou a wc, pohodlným posezením, barevným televizorem s možností využít soukromého salónku.

 

V restauraci je možno připravovat nejrůznější akce např.:

 •     svatby ( cca 40 osob)
 •     oslavy výročí
 •     promoce
 •     křtiny
 •     školní srazy
 •     smuteční hostiny

Po dohodě je možná úprava tabulí včetně výzdoby a výběru jídel.

Do naší restaurace je též bezbariérový přístup. V letních měsících je provoz rozšířen o zahrádku s kapacitou 25 míst.
 

Více než 250 penzionů v oblasti kraje Vysočina naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Okolí

V blízkosti našeho penzionu se nachází skanzen lidových staveb na Veselém Kopci (3,5km), osada Svobodné Hamry, kde se nachází zámeček, jízdárna a golfové hřiště. Dále můžete navštívit rozhlednu u osady Zubří nad Trhovou Kamenicí (5km). V létě se nabízí možnost koupání v rybnících Januš, Dlouhý, Kaprový u Možděnice nebo rybník Řeka u Krucemburku a známá rekteační střediska Seč a Velké Dářko.

V blízkém Hlinsku můžete kromě skanzenu Betlém navštívit plavecký bazén se saunou a posilovnou, případně dvě bowlingové herny. Zážitkem pro romanticky založené turisty je procházka údolím řeky Doubravky z osady Bílek, kam se dostanete vlakem ze zastávky Stružinec.

Úchvatný je pohled ze strmých skal na vodní plochu Sečské přehrady. Les v okolí hradu Oheb je vyhlášen přírodní rezervací.

Nejvýznamnější je Soubor lidových staveb Vysočina. Jeho expozitury najdeme v Hlinsku Betlémě, Ve Svobodných Hamrech, v Možděnicích, v Dřevíkově a na Veselém Kopci, kde se každoročně na konci srpna konají Adámkovy folklorní slavnosti za účasti zahraničních souborů.

Za lyžováním můžete vyrazit do Hlinska. Hlinecký areál tvoří 3 vleky, jejichž délka je cca 250m. Kapacita vleku je 1500 os/hodinu. Lyžařské svahy jsou uměle zasněžovány a je zde i možnost večerního lyžování. Mezi nabízené služby patří půjčovna lyží, snowboardů, občerstvení, bezplatné parkoviště a WC. Nedaleko jsou dále možnosti lyžování v Trhové Kamenici a Hluboké (6 km).

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI