Penzion U Pecinů

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Naše stylová restaurace je vyhlášena vynikající domácí kuchyní. Nově máte možnost ubytování ve čtyřech dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky a dvou čtyřlůžkových. Pro hosty je k dispozici i samostatná jídelna, která může sloužit jako školící i společenská místnost. V okolí je mnoho příležitostí k pěší i cyklistické turistice. Každý z našich pokojů je vybaven vlastní sprchou a wc, pohodlným posezením, barevným televizorem s možností využít soukromého salónku.

 

V restauraci je možno připravovat nejrůznější akce např.:

 •     svatby ( cca 40 osob)
 •     oslavy výročí
 •     promoce
 •     křtiny
 •     školní srazy
 •     smuteční hostiny

Po dohodě je možná úprava tabulí včetně výzdoby a výběru jídel.

Do naší restaurace je též bezbariérový přístup. V letních měsících je provoz rozšířen o zahrádku s kapacitou 25 míst.
 

Více než 250 penzionů v oblasti kraje Vysočina naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Okolí

V blízkosti našeho penzionu se nachází skanzen lidových staveb na Veselém Kopci (3,5km), osada Svobodné Hamry, kde se nachází zámeček, jízdárna a golfové hřiště. Dále můžete navštívit rozhlednu u osady Zubří nad Trhovou Kamenicí (5km). V létě se nabízí možnost koupání v rybnících Januš, Dlouhý, Kaprový u Možděnice nebo rybník Řeka u Krucemburku a známá rekteační střediska Seč a Velké Dářko.

V blízkém Hlinsku můžete kromě skanzenu Betlém navštívit plavecký bazén se saunou a posilovnou, případně dvě bowlingové herny. Zážitkem pro romanticky založené turisty je procházka údolím řeky Doubravky z osady Bílek, kam se dostanete vlakem ze zastávky Stružinec.

Úchvatný je pohled ze strmých skal na vodní plochu Sečské přehrady. Les v okolí hradu Oheb je vyhlášen přírodní rezervací.

Nejvýznamnější je Soubor lidových staveb Vysočina. Jeho expozitury najdeme v Hlinsku Betlémě, Ve Svobodných Hamrech, v Možděnicích, v Dřevíkově a na Veselém Kopci, kde se každoročně na konci srpna konají Adámkovy folklorní slavnosti za účasti zahraničních souborů.

Za lyžováním můžete vyrazit do Hlinska. Hlinecký areál tvoří 3 vleky, jejichž délka je cca 250m. Kapacita vleku je 1500 os/hodinu. Lyžařské svahy jsou uměle zasněžovány a je zde i možnost večerního lyžování. Mezi nabízené služby patří půjčovna lyží, snowboardů, občerstvení, bezplatné parkoviště a WC. Nedaleko jsou dále možnosti lyžování v Trhové Kamenici a Hluboké (6 km).

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI