Penzion U Vojty

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Je mnoho důvodů pro to, abyste přijeli právě k nám. Zde je několik z nich: náš privát je nový a opravdu krásný u nás budete mít absolutní soukromí, u apartmánů 2 garáže k dispozici, pračka k dispozici, připojení k vysokorychlostnímu internetu v ceně apartmánů, pokud nám to jenom trochu čas dovolí, vyzvedneme Vás i Vaše zavazadla na nádraží a bezpečně Vás dopravíme do našeho privátu, náš privát je striktně nekuřácký, materiál s informacemi o Telči a okolí k zapůjčení (průvodce, mapy atp.), solidní jednání.

 

Více než 250 penzionů v oblasti kraje Vysočina naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI