Penzion U Vojty

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Je mnoho důvodů pro to, abyste přijeli právě k nám. Zde je několik z nich: náš privát je nový a opravdu krásný u nás budete mít absolutní soukromí, u apartmánů 2 garáže k dispozici, pračka k dispozici, připojení k vysokorychlostnímu internetu v ceně apartmánů, pokud nám to jenom trochu čas dovolí, vyzvedneme Vás i Vaše zavazadla na nádraží a bezpečně Vás dopravíme do našeho privátu, náš privát je striktně nekuřácký, materiál s informacemi o Telči a okolí k zapůjčení (průvodce, mapy atp.), solidní jednání.

 

Více než 250 penzionů v oblasti kraje Vysočina naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI