Penzion u Výletů

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Penzion u Výletů nabízí pohodlné ubytování na Vysočině pro 24 osob s možností až 7 přistýlek pro rodinné i skupinové pobyty (v létě kolaři, v zimě běžkaři, školy v přírodě, školní výlety a pod) a dva třípokojové apartmány každý až pro 8 osob, které jdou pronajímat samostatně nebo spolu s ubytováním pro skupinové pobyty. Velmi rozsáhlé společenské zázemí (až pro 40 osob) je možno využít i ke školení, oslavám, svatbám, pořádání kurzů a pod. Penzion nabízí možnost připojení k internetu pomoci Wifi. V přízemí ve společenské části je dobře vybavená kuchyně pro individuální přípravu stravy, ale i pro možnost vaření skupinového. Apartmány mají v obývacím pokoji integrované kuchyňské kouty (lednice, sporák s troubou, mikrovlna, dřez) s nádobím pro 8 osob.

 

Pro koho jsme – kdo k nám jezdí

 •     Po čtyřletém provozu se u nás ubytovávají nejčastěji skupiny (do 40 osob) 5 – 10 mladých rodin s malými dětmi, které u nás tráví víkendové nebo prázdninové týdenní pobyty.
 •     Skupiny maminek (6-15) na mateřské dovolené s malými dětmi od 2 měsíčních a výše, které jezdí v jarních a podzimních termínech od neděle do pátku.
 •     Skupinová cvičení a kurzy 20 – 40 osob (jóga, relaxace, tance, výtvarná výchova, ruční práce apod.)
 •     Školy v přírodě.
 •     Školení a firemní akce.
 •     Mimo prázdniny se u nás pořádají svatby a oslavy až do 55 osob u stolu.
 •     V apartmánech ubytováváme malé skupiny nebo jednotlivé rodiny (do 8 osob) , v apartmánu A2 i imobilní osoby s doprovodem.
 •     Každé jaro v květnu je jeden víkend rezervován pro amatérské fotografy – fotovíkend
 •     Silvestr je nabízen za předem dohodnutou cenu pro skupiny do 40 osob na 5denní pobyt.

Ostatní prostory penzionu

Společenská místnost se stolovým vybavením, kulečníkem a kamnokrbem sousedí s kuchyní. Na společenskou místnost navazuje letní venkovní posezení na terase před budovou. Ze společenské místnosti můžeme přejít do klubovny s TV nebo do tělocvičny  (cca 80 m2) se stolem na stolní tenis s možností provozovat individuální i společné cvičení - jóga, strečink, aerobik apod. Tělocvična není určena k míčovým hrám.

Vnější hřiště pro volejbal, nohejbal apod. Ruská kuželna a dětské hřiště, opičí dráha, pro malé děti pískoviště.

Volná travnatá plocha o výměře 2500 m2 dává možnost dalším sportovním aktivitám.
   
 

Více než 250 penzionů v oblasti kraje Vysočina naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI