Penzion u Výletů

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Penzion u Výletů nabízí pohodlné ubytování na Vysočině pro 24 osob s možností až 7 přistýlek pro rodinné i skupinové pobyty (v létě kolaři, v zimě běžkaři, školy v přírodě, školní výlety a pod) a dva třípokojové apartmány každý až pro 8 osob, které jdou pronajímat samostatně nebo spolu s ubytováním pro skupinové pobyty. Velmi rozsáhlé společenské zázemí (až pro 40 osob) je možno využít i ke školení, oslavám, svatbám, pořádání kurzů a pod. Penzion nabízí možnost připojení k internetu pomoci Wifi. V přízemí ve společenské části je dobře vybavená kuchyně pro individuální přípravu stravy, ale i pro možnost vaření skupinového. Apartmány mají v obývacím pokoji integrované kuchyňské kouty (lednice, sporák s troubou, mikrovlna, dřez) s nádobím pro 8 osob.

 

Pro koho jsme – kdo k nám jezdí

 •     Po čtyřletém provozu se u nás ubytovávají nejčastěji skupiny (do 40 osob) 5 – 10 mladých rodin s malými dětmi, které u nás tráví víkendové nebo prázdninové týdenní pobyty.
 •     Skupiny maminek (6-15) na mateřské dovolené s malými dětmi od 2 měsíčních a výše, které jezdí v jarních a podzimních termínech od neděle do pátku.
 •     Skupinová cvičení a kurzy 20 – 40 osob (jóga, relaxace, tance, výtvarná výchova, ruční práce apod.)
 •     Školy v přírodě.
 •     Školení a firemní akce.
 •     Mimo prázdniny se u nás pořádají svatby a oslavy až do 55 osob u stolu.
 •     V apartmánech ubytováváme malé skupiny nebo jednotlivé rodiny (do 8 osob) , v apartmánu A2 i imobilní osoby s doprovodem.
 •     Každé jaro v květnu je jeden víkend rezervován pro amatérské fotografy – fotovíkend
 •     Silvestr je nabízen za předem dohodnutou cenu pro skupiny do 40 osob na 5denní pobyt.

Ostatní prostory penzionu

Společenská místnost se stolovým vybavením, kulečníkem a kamnokrbem sousedí s kuchyní. Na společenskou místnost navazuje letní venkovní posezení na terase před budovou. Ze společenské místnosti můžeme přejít do klubovny s TV nebo do tělocvičny  (cca 80 m2) se stolem na stolní tenis s možností provozovat individuální i společné cvičení - jóga, strečink, aerobik apod. Tělocvična není určena k míčovým hrám.

Vnější hřiště pro volejbal, nohejbal apod. Ruská kuželna a dětské hřiště, opičí dráha, pro malé děti pískoviště.

Volná travnatá plocha o výměře 2500 m2 dává možnost dalším sportovním aktivitám.
   
 

Více než 250 penzionů v oblasti kraje Vysočina naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI