Penzion Zbilidy

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion se nachází v klidném prostředí Českomoravské vysočiny. Okolí je vhodné pro letní i zimní aktivity, turistiku, cyklistiku, lyžařské běžecké terény, možnost koupání v nedalekém Maršovském rybníku, houbaření. Nabízí ubytování v jednom dvoulůžkovém pokoji, třech třílůžkových pokojích a jednom čtyřlůžkovém pokoji. Po dohodě je možná přistýlka. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem. Součástí vybavení každého pokoje je televize. V objektu je zdarma wifi připojení k Internetu. Restaurace nabízí 45 míst, salonek má kapacitu 30 míst. Je možné posezení na venkovní terase s kapacitou 12 míst. K dispozici je rovněž oplocené parkoviště se stáním pro 30 vozidel. Zajistíme pro Vás rodinné oslavy a firemní akce. Pro projíždějící cyklisty nabízí penzion kromě ubytování a stravování rovněž zdarma úschovu kol v uzamykatelném přístřešku, možnost drobných oprav, vyprání a usušení cyklistické výstroje apod.
 

 

Více než 250 penzionů v oblasti kraje Vysočina naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI