Penzion Zbilidy

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion se nachází v klidném prostředí Českomoravské vysočiny. Okolí je vhodné pro letní i zimní aktivity, turistiku, cyklistiku, lyžařské běžecké terény, možnost koupání v nedalekém Maršovském rybníku, houbaření. Nabízí ubytování v jednom dvoulůžkovém pokoji, třech třílůžkových pokojích a jednom čtyřlůžkovém pokoji. Po dohodě je možná přistýlka. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem. Součástí vybavení každého pokoje je televize. V objektu je zdarma wifi připojení k Internetu. Restaurace nabízí 45 míst, salonek má kapacitu 30 míst. Je možné posezení na venkovní terase s kapacitou 12 míst. K dispozici je rovněž oplocené parkoviště se stáním pro 30 vozidel. Zajistíme pro Vás rodinné oslavy a firemní akce. Pro projíždějící cyklisty nabízí penzion kromě ubytování a stravování rovněž zdarma úschovu kol v uzamykatelném přístřešku, možnost drobných oprav, vyprání a usušení cyklistické výstroje apod.
 

 

Více než 250 penzionů v oblasti kraje Vysočina naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI