Penzion Zubr

 

Informace

Popis

Kompletně zrekonstruovaný penzion Zubr je v malé obci Ujčov, v údolí na břehu řeky Svratky. Ubytování v 13 nových pokojích vybavených moderním sociálním zařízením. Na každém pokoji je televize připojená na kebelovou TV, internet a WIFI. Nekuřácká restaurace se salonkem s kapacitou až 70 míst. Možnost odděleného salónku s videoprojekcí a ozvučením s kapacitou až 40 míst. V našem penzionu zajišťujeme širokou škálu služeb. Poskytujeme celodenní stravování, včetně alkoholických i nealkoholických nápojů. Pořádáme různé oslavy, svatby, firemní akce, večírky, schůze, nebo např. školení. Ubytování pro školy v přírodě a kolektivní akce například výlety, sportovní soustředění. V areálu penzionu je venkovní bazén a restaurace. Nedaleko našeho penzionu je mnoho turistických cílů, například hrad Pernštejn, Vírská přehrada, Westernové městečko Šiklův mlýn a mnoho dalších kulturních památek a přírodních zajímavostí.
 

Lyžování na Vysočině

Náš rodinný Penzion Zubr je nově zrekonstruovaný. Nachází se v malebné obci Ujčov, v údolí na břehu řeky Svratky, v samém srdci Českomoravské Vysočiny. Českomoravská Vysočina je díky své neporušené přírodě velmi atraktivní turistickou destinací pro letní i zimní radovánky . V našem Penzionu máme celkem 13 pokojů. Z toho 1 pokoj dvojlůžkový, 2 pokoje dvoulůžkové s možností 2 přistýlek, 8 třílůžkových s možností 2 přistýlek, 1 pokoj třílůžkový s možností 2 přistýlek v bezbariérové úpravě a 1 pokoj šestilůžkový. Maximální počet lůžek 39 pevných lůžek + 22 přistýlek, celkem 61 lůžek Všechny pokoje jsou vybaveny novým sociálním zařízením ,TV,WI-FI.

Více než 250 penzionů v oblasti kraje Vysočina naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI