Penzion Zubr

 

 

Informace

Popis

Kompletně zrekonstruovaný penzion Zubr je v malé obci Ujčov, v údolí na břehu řeky Svratky. Ubytování v 13 nových pokojích vybavených moderním sociálním zařízením. Na každém pokoji je televize připojená na kebelovou TV, internet a WIFI. Nekuřácká restaurace se salonkem s kapacitou až 70 míst. Možnost odděleného salónku s videoprojekcí a ozvučením s kapacitou až 40 míst. V našem penzionu zajišťujeme širokou škálu služeb. Poskytujeme celodenní stravování, včetně alkoholických i nealkoholických nápojů. Pořádáme různé oslavy, svatby, firemní akce, večírky, schůze, nebo např. školení. Ubytování pro školy v přírodě a kolektivní akce například výlety, sportovní soustředění. V areálu penzionu je venkovní bazén a restaurace. Nedaleko našeho penzionu je mnoho turistických cílů, například hrad Pernštejn, Vírská přehrada, Westernové městečko Šiklův mlýn a mnoho dalších kulturních památek a přírodních zajímavostí.
 

Lyžování na Vysočině

Náš rodinný Penzion Zubr je nově zrekonstruovaný. Nachází se v malebné obci Ujčov, v údolí na břehu řeky Svratky, v samém srdci Českomoravské Vysočiny. Českomoravská Vysočina je díky své neporušené přírodě velmi atraktivní turistickou destinací pro letní i zimní radovánky . V našem Penzionu máme celkem 13 pokojů. Z toho 1 pokoj dvojlůžkový, 2 pokoje dvoulůžkové s možností 2 přistýlek, 8 třílůžkových s možností 2 přistýlek, 1 pokoj třílůžkový s možností 2 přistýlek v bezbariérové úpravě a 1 pokoj šestilůžkový. Maximální počet lůžek 39 pevných lůžek + 22 přistýlek, celkem 61 lůžek Všechny pokoje jsou vybaveny novým sociálním zařízením ,TV,WI-FI.

Více než 250 penzionů v oblasti kraje Vysočina naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI