Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Rekreační chatový areál Ladex

 

 

Informace

Popis

Rekreační chatový areál LADEX

se nachází v Novém Městě na Moravě, v chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy, které jsou východní součástí rozsáhlé Českomoravské vrchoviny, v nadmořské výšce cca 700 m, v centru běžeckých a turistických tras. Je to ideální místo pro letní i zimní dovolenou. Pobyty jsou vhodné i pro rodiny s dětmi. Blízké přírodní koupaliště s písečnou pláží nabízí příjemné osvěžení v letních měsících. V okolí se vyskytuje řada kvalitních cyklotras, rovněž jsou zde ideální podmínky pro pěší turistiku, houbaření a krásné výlety na zajímavá místa. V zimě jsou hojně využívané především upravované běžecké trasy v okolí a rovněž je v blízkosti i trať Světového poháru "Zlatá lyže", který patří mezi důležité sportovní akce v ČR. Pro milovníky sjezdového lyžování doporučujeme navštívit nedaleký SKI SNOWPARK "Harusák".

Ubytování v chatovém kempu

Rekreační chatový areál LADEX tvoří samostatné chaty. Rozmístění chat umožňuje dosažení určitého soukromí hostů, ubytování tedy není cíleno pro skupinové pobyty (v areálu není společenská místnost). Všechny chaty jsou plně vybaveny kuchyňkami (chladnička, varné konvice, nádobí na vaření, stolování, grilování), lůžkovinami, mají vlastní venkovní posezení, úschovnu kol. Chaty se od sebe liší počtem obytných místností a úrovní vybavení. Větší chaty umožňují pohodlné celoroční využití (ekonomické vytápění AKU kamny). Bližší podrobný popis je uveden u jednotlivých chat níže. Ubytování je možné za poplatek i s malými domácími zvířaty.

Dopravní spojení

Rekreační chatový areál LADEX se nachází v oblasti Zahradníkův kout a je vzdálen od vlakového a autobusového nádraží v Novém Městě na Moravě cca 2,8 km. Při dopravě motorovým vozidlem příjezd do Nového Města na Moravě, pokračovat do oblasti Zahradníkův kout, za malým viaduktem NE na koupaliště, ale stále rovně kolem dětského tábora, lesní cestou dle směrovek LADEX. Cesta je celoročně udržována. Parkování v areálu je bezplatné.

 

 

Popis chat

Chata typu A:   Jedná se o dvoulůžkovou chatu, určenou pro letní období, jedna místnost + malá veranda s přípravnou jídel a tekoucí studenou vodou. Vlastní záchod a společný sprchový box ve zvláštní budově. Možnost přistýlky pro další i 2 dospělé osoby. Po ukončení pobytu nutno předat správci uklizenou chatu, včetně příslušenství v úrovni nástupu.

Chata typu B:   Jedná se o čtyřlůžkovou prostornou, plně komfortní chatu s 2 pokoji, vybavené 2 samostatnými lůžky a manželským lůžkem, kuchyně, koupelna se záchodem a velkým sprchovým boxem, předsíň a částečně prosklená veranda s posezením. Možnost přistýlky i pro jednu dospělou osobu. Venkovní sezení s krbem na dřevěné uhlí pro grilování. Místnost pro úschovu kol.

Chata typu C:   Jedná se o pětilůžkovou chatu, s dvěma pokoji, 2+3 lůžka, obytná kuchyně a prosklená veranda. Vlastní záchod ve zvláštní budově, v letním období tekoucí studená voda v chatě a společný sprchový box. Po ukončení pobytu nutno předat správci uklizenou chatu, včetně příslušenství v úrovni nástupu.

Chata typu D:   Jedná se o pětilůžkovou, velkou patrovou, plně komfortní chatu. V přízemí vstupní chodba, koupelna se sprchovým boxem a WC, společenská místnost s kuchyňským koutem a terasou. V patře dvě ložnice 2+3 samostatná lůžka. Venkovní posezení s krbem na dřevěné uhlí pro grilování. Vlastní box pro úschovu pěti kol, nebo jiného sportovního vybavení.

Chata typu E:   Jedná se o čtyřlůžkovou prostornou, plně komfortní chatu s 2 pokoji, vybavené 2 samostatnými lůžky a manželským lůžkem, kuchyně, koupelna se záchodem a velkým sprchovým boxem, předsíň a částečně prosklená veranda s posezením. Venkovní sezení s krbem na dřevěné uhlí pro grilování. Místnost pro úschovu kol.

 

 

Galerie
Ceník

Ceník kempu s chatkami

CENY JSOU STANOVENY ZA CELOU CHATU / NOC. Pří ubytování se psem příplatek 20,- Kč denně.

Chata typu A:   300,- Kč, přistýlka pro jednu i dospělou osobu 100,- Kč. Minimální délka ubytování dvě noci. Pouze v letním období.
Chata typu B:   900,- Kč + služby (měřená spotřeba el. energie, od nástupu po předání chaty, nízké náklady). Přistýlka pro jednu i dospělou osobu 100,- Kč.
Chata typu C:   600,- Kč + služby (měřená spotřeba el. energie, od nástupu po předání chaty, nízké náklady). Minimální délka ubytování dvě noci, v topné sezóně tři noci.
Chata typu D:   1 000,- Kč + služby (měřená spotřeba el. energie, od nástupu po předání chaty, nízké náklady). Minimální délka ubytování dvě noci.
Chata typu E:   900,- Kč + služby (měřená spotřeba el. energie, od nástupu po předání chaty, nízké náklady) Minimální délka ubytování dvě noci.

Kapacita každé jednotlivé chaty je dána počtem lůžek, tedy osob bez zohlednění rozdílu věku (každé dítě je zohledněno jako osoba).

Úhrada ceny pobytu se provádí formou převodu na účet ubytovatele na základě zaslané faktury v termínu její splatnosti, následně je vystaven a zaslán poukaz na ubytování. Ve výjimečných případech je možná úhrada v hotovosti u firmy AUDEA v Brně-Řečkovicích (viz kontakt níže).

Storno poplatek je stanoven ve výši 50 % při zrušení pobytu nejpozději 14 dní před nástupem.

Rekreační poplatek městu se hradí pří nástupu správci ve výši 10,- Kč za den na osobu nad 18 let věku s výjimkou studentů a důchodců nad 70 let.

Příjezd pro ubytování je stanoven ve 13 hod. a odjezd v 11 hodin. Po dohodě lze se správcem upravit tak, aby při krátkodobém pobytu příjezd odpovídal možnostem rekreanta a správce areálu.

V období hlavní sezóny (letní a jarní prázdniny, silvestrovský pobyt) je upřednostňováno ubytování na 7 nocí.

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Recenze ubytování

Obrázek uživatele Radek lošák
Radek lošák (nepřihlášený) 17. Červenec 2013 - 14:35
Počet hlasů: 912
Prosim o zaslání www. adresy
Hodnocení: 
0
No votes yet
Obrázek uživatele Admin
Admin 17. Červenec 2013 - 15:52
Počet hlasů: 986
Dobrý den pane Lošáku, odkazy na weby, které se nezobrazují zasíláme na vyžádání jen registrovaným užívatelům. Nicméně Vám odkazna výše uvedený areál Ladex zašleme na email, který jste uvedl, ale příště se prosím nejdříve registrujte. Děkujeme za pochopení. Tým Kempy-chaty.cz
Hodnocení: 
0
No votes yet

Přidat recenzi

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI