Restaurace a penzion Salaš

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Krásná krajina Vysočiny přímo láká k chvilkovému zastavení a vychutnání si její pohody i klidu. Pokud se posunete jen pár kilometrů od hlavního tahu mezi Pardubicemi a Havlíčkovým Brodem, naleznete malou, zapomenutou vesnici, schovanou mezi dvěmi kopci. Místo ideální k odpočinku na dlouhé cestě či strávení několika pohodových dní letní dovolené. Na naší Salaši jsem tak mysleli i na hosty, kteří by se zde rádi zdrželi a poznávali okolní poklady. Těch není zrovna málo, stačí zmínit například skanzen Veselý kopec, CHKO Železné hory, Údolí řeky Doubravky či hrad Lipnice. Stejně tak je celá Vysočina protkána turistickými, běžkařskými i cyklistickými stezkami.

K dispozici jsou našim hostům čtyři (dva pětilůžkové, jeden třílůžkový a jeden dvoulůžkoví) nově zrekonstruované pokoje. Každý je vybaven vlastním swifiociálním zařízením, televizí a dalšími nezbytnými drobnostmi, které zpříjemňují pobyt. Pro hosty penzionu i restaurace poskytujeme bezdrátové internetové připojení WiFi zdarma. Signál vysílačů pokrývá celou budovu a školící místnosti. Ubytovaní si mohou v případě potřeby zdarma zapůjčit USB adaptér pro příjem signálu i na notebooku bez WiFi karty

 

Více než 250 penzionů v oblasti kraje Vysočina naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI