Restaurace a penzion Salaš

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Krásná krajina Vysočiny přímo láká k chvilkovému zastavení a vychutnání si její pohody i klidu. Pokud se posunete jen pár kilometrů od hlavního tahu mezi Pardubicemi a Havlíčkovým Brodem, naleznete malou, zapomenutou vesnici, schovanou mezi dvěmi kopci. Místo ideální k odpočinku na dlouhé cestě či strávení několika pohodových dní letní dovolené. Na naší Salaši jsem tak mysleli i na hosty, kteří by se zde rádi zdrželi a poznávali okolní poklady. Těch není zrovna málo, stačí zmínit například skanzen Veselý kopec, CHKO Železné hory, Údolí řeky Doubravky či hrad Lipnice. Stejně tak je celá Vysočina protkána turistickými, běžkařskými i cyklistickými stezkami.

K dispozici jsou našim hostům čtyři (dva pětilůžkové, jeden třílůžkový a jeden dvoulůžkoví) nově zrekonstruované pokoje. Každý je vybaven vlastním swifiociálním zařízením, televizí a dalšími nezbytnými drobnostmi, které zpříjemňují pobyt. Pro hosty penzionu i restaurace poskytujeme bezdrátové internetové připojení WiFi zdarma. Signál vysílačů pokrývá celou budovu a školící místnosti. Ubytovaní si mohou v případě potřeby zdarma zapůjčit USB adaptér pro příjem signálu i na notebooku bez WiFi karty

 

Více než 250 penzionů v oblasti kraje Vysočina naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI