Římskokatolická farnost Žirovnice

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Pastorační středisko v Žirovnici nabízí možnost k ubytování rodinám, sportovním klubům (v místě je velká sportovní hala na vysoké úrovni), i jednotlivcům pro účely rekreační, duchovní, sportovního soustředění i ke konání přednášek. Jedná se o adaptovanou stavbu farní budovy a přilehlých objektů. K dispozici je rozsáhlá uzavřená zahrada s členitým zákoutím porostlým dřevinou, poskytující prostor pro soukromé rozhovory a meditaci. Na zahradě je také sportovní hřiště a místo pro konání táborových ohňů.

jsou po dvou lůžkách. Sociální zařízení (sprcha, záchod a umyvadlo) mají pod jedním uzavřením. Jedná se o 4 apartmá, které mají svou vlastní společenskou místnost (televize, DVD, video) a jídelnu s kuchyňkou (2× sporák – plyn + pevné palivo, linka s dřezem, teplá a studená voda, lednička). Budova je vytápěná ústředním topením.

 

Více než 250 penzionů v oblasti kraje Vysočina naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI