Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Římskokatolická farnost Žirovnice

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Pastorační středisko v Žirovnici nabízí možnost k ubytování rodinám, sportovním klubům (v místě je velká sportovní hala na vysoké úrovni), i jednotlivcům pro účely rekreační, duchovní, sportovního soustředění i ke konání přednášek. Jedná se o adaptovanou stavbu farní budovy a přilehlých objektů. K dispozici je rozsáhlá uzavřená zahrada s členitým zákoutím porostlým dřevinou, poskytující prostor pro soukromé rozhovory a meditaci. Na zahradě je také sportovní hřiště a místo pro konání táborových ohňů.

jsou po dvou lůžkách. Sociální zařízení (sprcha, záchod a umyvadlo) mají pod jedním uzavřením. Jedná se o 4 apartmá, které mají svou vlastní společenskou místnost (televize, DVD, video) a jídelnu s kuchyňkou (2× sporák – plyn + pevné palivo, linka s dřezem, teplá a studená voda, lednička). Budova je vytápěná ústředním topením.

 

Více než 250 penzionů v oblasti kraje Vysočina naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI