Ubytování Bačátka

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Nacházíte se v obci Ruda, která leží v regionu Velkomezeříčsko a to přibližně 10km východně od města Velké Meziříčí na hlavní silnici směrem na Velkou Bíteš potažmo Brno. U této silnice rovněž stojí ubytovací objekt Bačátka ve kterém se právě nacházíte.

Obec má přibližně 350 obyvatel. Nadmořská výška obce se pohybuje zhruba mezi 550-580 m.n.m. Dominantou obce je kostel nacházející se na nejvyšším místě. Najdete zde rovněž školu, hostinec, kulturní dům kde je také sídlo obecního úřadu a malý obchod se smíšeným zbožím a knihovnu. Dále je zde fotbalové hřiště včetně dětského hřiště s houpačkami a prolézačkami.

Obecní knihovna - pouze malá knihovna s provozními hodinami jen v neděli od 10:00 do 12:00.
Hostinec "U Malců" - v tomto hostinci se nevaří, ale je zde několik kulečníkových stolů a elektronické šipky.
Pro stravování je pak možno využít restauraci "U Šidlů", která se nachází ve 2 km vzdáleném Jabloňově rovněž u hlavní silnice.

 

Více než 250 penzionů v oblasti kraje Vysočina naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI