Ubytování Bačátka

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Nacházíte se v obci Ruda, která leží v regionu Velkomezeříčsko a to přibližně 10km východně od města Velké Meziříčí na hlavní silnici směrem na Velkou Bíteš potažmo Brno. U této silnice rovněž stojí ubytovací objekt Bačátka ve kterém se právě nacházíte.

Obec má přibližně 350 obyvatel. Nadmořská výška obce se pohybuje zhruba mezi 550-580 m.n.m. Dominantou obce je kostel nacházející se na nejvyšším místě. Najdete zde rovněž školu, hostinec, kulturní dům kde je také sídlo obecního úřadu a malý obchod se smíšeným zbožím a knihovnu. Dále je zde fotbalové hřiště včetně dětského hřiště s houpačkami a prolézačkami.

Obecní knihovna - pouze malá knihovna s provozními hodinami jen v neděli od 10:00 do 12:00.
Hostinec "U Malců" - v tomto hostinci se nevaří, ale je zde několik kulečníkových stolů a elektronické šipky.
Pro stravování je pak možno využít restauraci "U Šidlů", která se nachází ve 2 km vzdáleném Jabloňově rovněž u hlavní silnice.

 

Více než 250 penzionů v oblasti kraje Vysočina naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI