Ubytování Domanínek

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Naše město je vyhledávané turisty díky jeho výhodné poloze na rozhraní Českomoravské vysočiny a Svrateckého úvalu. Najdete zde řadu možností pro sportovní vyžití, turistiku i kulturu. Nedaleko Bystřice leží také pohádkový gotický hrad Pernštejn, řada zřícenin i novodobá Vírská přehrada s mohutnou hrází, předělující hluboké údolí Horní Svratky.

Výborná je také dopravní dostupnost. Bystřice nad Pernštejnem leží u silnice první třídy a prochází jí také železniční trať ze směru Brno - Žďár nad Sázavou. Autobusová doprava nabízí přímé spojení do Brna a dalších větších měst bez nutnosti přestupu.

Samostatný byt 2+KK v rodinné vilce se samostatným vchodem. Vybaven sociálním zařízením, verandou, terasou, vlastní garáží a venkovní pergolou s krbem a posezením. Dům se nachází v klidném prostředí na okraji Bystřice nad Pernštejnem, má vlastní zahradu.

Ideální pro rodiny s dětmi, skupiny cyklistů, lyžařů a turistů. V letním období možnost grilování a venkovního posezení pod pergolou a na terase, k dispozici petangue, šipky, úschovna kol nebo lyží. V dosahu jsou značené cyklostezky i běžkařské stopy, 4 sjezdovky vzdálené 5-15 km. Možnost využití blízkých sportovních, kulturních a restauračních kapacit města Bystřice nad Pernštejnem vzdálených cca 15 minut chůze.

 

Více než 250 penzionů v oblasti kraje Vysočina naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI