Ubytování Domanínek

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Naše město je vyhledávané turisty díky jeho výhodné poloze na rozhraní Českomoravské vysočiny a Svrateckého úvalu. Najdete zde řadu možností pro sportovní vyžití, turistiku i kulturu. Nedaleko Bystřice leží také pohádkový gotický hrad Pernštejn, řada zřícenin i novodobá Vírská přehrada s mohutnou hrází, předělující hluboké údolí Horní Svratky.

Výborná je také dopravní dostupnost. Bystřice nad Pernštejnem leží u silnice první třídy a prochází jí také železniční trať ze směru Brno - Žďár nad Sázavou. Autobusová doprava nabízí přímé spojení do Brna a dalších větších měst bez nutnosti přestupu.

Samostatný byt 2+KK v rodinné vilce se samostatným vchodem. Vybaven sociálním zařízením, verandou, terasou, vlastní garáží a venkovní pergolou s krbem a posezením. Dům se nachází v klidném prostředí na okraji Bystřice nad Pernštejnem, má vlastní zahradu.

Ideální pro rodiny s dětmi, skupiny cyklistů, lyžařů a turistů. V letním období možnost grilování a venkovního posezení pod pergolou a na terase, k dispozici petangue, šipky, úschovna kol nebo lyží. V dosahu jsou značené cyklostezky i běžkařské stopy, 4 sjezdovky vzdálené 5-15 km. Možnost využití blízkých sportovních, kulturních a restauračních kapacit města Bystřice nad Pernštejnem vzdálených cca 15 minut chůze.

 

Více než 250 penzionů v oblasti kraje Vysočina naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI