Ubytování Eva Marková

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Jsme malý rodinný penzion s restaurací sídlící v malé vesničce cca. 2km od městečka Polná. Zabýváme se pořádáním, celkovou realizací jak soukromích akcí (svatby, křtiny, oslavy narozenin,...), tak i firemních školení a schůzí. Před třemi lety jsme pro Vás nově otevřeli obchůdek se svatebními doplňky. Nyní Vám můžeme nabídnout nejen vše potřebné na výzdobu jakéhokoli místa obřadu a hostiny, ale také kompletní výbavou doplňků pro nevěsty i družičky a mnoho dalšího pro Váš velkýden. Naše poloha je vhodná k využití při aktivní rekreaci (v okolí řada cyklistických a turistických tras, v zimě několik sjezdovek) a také k ubytování firemních pracovníků, obchodních cestujících a dalších navštěvníků Vysočiny, kterým vyhovuje klidné a čisté prostředí za dostupné ceny. Hosté mohou využívat i přilehlou zahradu ke sportovnímu využití, relaxaci nebo posezení u ohně. V těsném okolí je možnost koupání v krásném přírodním koupališti, houbaření a turistika. Penzion je provozován celoročně, jelikož je součástí rodinného domu, je možnost ubytování po domluvě v jakoukoli dobu. Penzion má celkem 4 pokoje s vlastním sociálním zařízením a televizí. Restaurace je nově zrekonstruována a nabízí komfortní posezení v příjemném prostředí.
 

 

Více než 250 penzionů v oblasti kraje Vysočina naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI