Ubytování Eva Marková

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Jsme malý rodinný penzion s restaurací sídlící v malé vesničce cca. 2km od městečka Polná. Zabýváme se pořádáním, celkovou realizací jak soukromích akcí (svatby, křtiny, oslavy narozenin,...), tak i firemních školení a schůzí. Před třemi lety jsme pro Vás nově otevřeli obchůdek se svatebními doplňky. Nyní Vám můžeme nabídnout nejen vše potřebné na výzdobu jakéhokoli místa obřadu a hostiny, ale také kompletní výbavou doplňků pro nevěsty i družičky a mnoho dalšího pro Váš velkýden. Naše poloha je vhodná k využití při aktivní rekreaci (v okolí řada cyklistických a turistických tras, v zimě několik sjezdovek) a také k ubytování firemních pracovníků, obchodních cestujících a dalších navštěvníků Vysočiny, kterým vyhovuje klidné a čisté prostředí za dostupné ceny. Hosté mohou využívat i přilehlou zahradu ke sportovnímu využití, relaxaci nebo posezení u ohně. V těsném okolí je možnost koupání v krásném přírodním koupališti, houbaření a turistika. Penzion je provozován celoročně, jelikož je součástí rodinného domu, je možnost ubytování po domluvě v jakoukoli dobu. Penzion má celkem 4 pokoje s vlastním sociálním zařízením a televizí. Restaurace je nově zrekonstruována a nabízí komfortní posezení v příjemném prostředí.
 

 

Více než 250 penzionů v oblasti kraje Vysočina naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI