Ubytování Jakubov

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Ubytování v bývalé zemědělské usedlosti s vlastním vchodem a možností parkovat v uzavřeném objektu. Kapacita ubytování do 6 osob. Poskytujeme ubytování pro turisty, rodiny s dětmi, pro dělníky a řemeslníky. Pro dělníky a řemeslníky je možná sleva od 3 osob při delším pobytu.

Ubytování je řešeno formou samostatného a plně vybaveného apartmánu. V apartmánu najdete vybavenou kuchyňku - lednice, mikrovlnka, rychlovarná konvice, plynový sporák.....   Pokoj je vybaven televizí se satelitním příjmem a připojením na internet. Samozřejmostí je i samostatné WC a koupelna se sprchovým koutem. K dispozici je společenská místnost s barem, domácím kinem, videoprojektor s promítacím plátnem, připojení na internet a možností využití malé domácí posilovny. Dále je možnost využívat venkovního posezení pod pergolou s krbem a udírnou. V letních měsících je k dispozici i bazén.

 

Více než 250 penzionů v oblasti kraje Vysočina naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI