Ubytování na Hájence - Bystřice nad Perštejnem

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Ubytování Na Hájence - V rámci našich služeb nabízíme i ubytování v objektu Na Hájence. AKCE, která platí po celý rok 2014. Ubytujte se u nás na celý týden a pro každou osobu bude jedna noc ZDARMA! Vchod do penzionu je ozdoben starou litinovou srnčí hlavou. Ze vstupního prostoru po pár schodech, vejdete do chodby, ze  které je možný vstup do  Zamilovaného apartmánu. Proč Zamilovaný? Jeho blízkost u vchodu a poloha zaručuje maximální soukromí. Je kompletně vybaven. Malá kuchyňka s dvouplotýnkovým vařičem a mikrovlnou troubou, lednice, sociální zařízení, sprchový kout, jídelna a ložnice kde jsou manželské postele a postel jako možná přistýlka. LCD televize a satelitní příjem je standartem tohoto penzionu.

Pojďme dál chodbou k hlavnímu schodišti. Zde se nám otevře prostor který by jste tu nečekali. Odtud se dá vstoupit do Loveckého apartmánu. Jeho kouzlo je ve starobylosti plných klenb, kachlových kamen v kuchyni, která je moderně vybavena. Mikrovlná trouba, sklokeramický vařič, lednice. V  pětilůžkové společné ložnici se nachází LCD televizor. Sociální zařízení je vybaveno vanou a sprchovým koutem a dvěma umyvadly.

Při výstupu do prvního patra Vás zaujme osvětlení i prosklené okno do společenské místnosti Malého apartmánu. Jste v království vitráží a dřeva. Společenská místnost apartmánu má plně vybavenou kuchyň s jídelnou, televizí a kachlovými krbovými kamny v kterých si můžete zatopit a při sklence dobrého vína strávit příjemnou chvíli při plánování programu na další den Vaší dovolené. Dva dvoulůžkové pokoje, sociální zařízení jsou pro Vás vždy připraveny.

 

Více než 250 penzionů v oblasti kraje Vysočina naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI