Ubytování v Panské voboře

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Naše ubytování se nachází v obci Lipnice nad Sázavou v kraji Vysočina. Tato obec je známá především goticko-renesančním hradem Lipnicí a autorem románu "Dobrý voják Švejk" Jaroslavem Haškem. V poslední době se stává Lipnice stále známější také díky kamenným skulpturám vytesaným přímo do skály nad zatopenými lomy. Jedná se o tzv. Bretschneiderovo ucho, Ústa pravdy a  Zlaté oči (znaky národního památníku odposlechu). A právě na přístupové cestě k Uchu a Ústům, těsně před vstupem do lesa se nachází ubytování V Panské voboře. Rádi Vám poskytneme klidné a příjemné prostředí s nádherným výhledem na středověký hrad Lipnici. V centru obce, vzdáleném cca 10 minut pěšky, jsou k dispozici obchody s potravinami a průmyslovým zbožím, restaurace, pošta, lékař, autobusové zastávky, kostel a hrad.

Uspořádaní ubytovacího objektu obsahuje dva samostatné pokoje, společnou kuchyň, WC a koupelnu. Pokoje jsou cca pro 3-5 osob vybavené TV. Ve společné kuchyni jsou krbová kamna, kuchyňská linka, el. sporák, MW trouba, lednice, rychlovarná konvice a toustovač. V zahradě je k dispozici ohniště  s možností grilování, či pouze posezení u ohně. Z terasy je překrásný pohled na lipnický hrad.

 

Více než 250 penzionů v oblasti kraje Vysočina naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI