Ubytování v Panské voboře

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Naše ubytování se nachází v obci Lipnice nad Sázavou v kraji Vysočina. Tato obec je známá především goticko-renesančním hradem Lipnicí a autorem románu "Dobrý voják Švejk" Jaroslavem Haškem. V poslední době se stává Lipnice stále známější také díky kamenným skulpturám vytesaným přímo do skály nad zatopenými lomy. Jedná se o tzv. Bretschneiderovo ucho, Ústa pravdy a  Zlaté oči (znaky národního památníku odposlechu). A právě na přístupové cestě k Uchu a Ústům, těsně před vstupem do lesa se nachází ubytování V Panské voboře. Rádi Vám poskytneme klidné a příjemné prostředí s nádherným výhledem na středověký hrad Lipnici. V centru obce, vzdáleném cca 10 minut pěšky, jsou k dispozici obchody s potravinami a průmyslovým zbožím, restaurace, pošta, lékař, autobusové zastávky, kostel a hrad.

Uspořádaní ubytovacího objektu obsahuje dva samostatné pokoje, společnou kuchyň, WC a koupelnu. Pokoje jsou cca pro 3-5 osob vybavené TV. Ve společné kuchyni jsou krbová kamna, kuchyňská linka, el. sporák, MW trouba, lednice, rychlovarná konvice a toustovač. V zahradě je k dispozici ohniště  s možností grilování, či pouze posezení u ohně. Z terasy je překrásný pohled na lipnický hrad.

 

Více než 250 penzionů v oblasti kraje Vysočina naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI