V zákoutí

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Nabízíme levné ubytování u Dalešické přehrady. Možnost pořádaní sportovních soustředění všeho druhu. Ubytování dostupné i firmám v okolí JE Dukovany. Jednoduché ubytování pro nenáročné. Individuální pobyty, firemní akce či sportovní soustředění a školy v přírodě. Provoz občerstvení a sportovního areálu. Nabízíme ubytování v Hartvíkovicích pro firmy, sportovní kluby, turisty, cyklisty a rybáře, ale také pro náhodné cestující. Ubytovací zařízení s kapacitou 26 lůžek v 8 pokojích (2x2, 4x3, 1x4, 1x5 lůžek). Společná kuchyně, koupelna, WC, společenka, sál. Postavení stanu v areálu je také možné. Přímo v areálu je možno využít dvě travnaté plochy (fotbalové hřiště, treninková plocha).

 

Více než 250 penzionů v oblasti kraje Vysočina naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Zajímavosti v okolí:

- Dalešická přehrada - Rybaření
Dalešická přehrada je ideálním místem pro rybolov, a proto je tato lokalita rybáři hojně navštěvována.
Dají se zde bezvadně lovit dravci - štiky, okouni a candáti.
 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI