V zákoutí

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Nabízíme levné ubytování u Dalešické přehrady. Možnost pořádaní sportovních soustředění všeho druhu. Ubytování dostupné i firmám v okolí JE Dukovany. Jednoduché ubytování pro nenáročné. Individuální pobyty, firemní akce či sportovní soustředění a školy v přírodě. Provoz občerstvení a sportovního areálu. Nabízíme ubytování v Hartvíkovicích pro firmy, sportovní kluby, turisty, cyklisty a rybáře, ale také pro náhodné cestující. Ubytovací zařízení s kapacitou 26 lůžek v 8 pokojích (2x2, 4x3, 1x4, 1x5 lůžek). Společná kuchyně, koupelna, WC, společenka, sál. Postavení stanu v areálu je také možné. Přímo v areálu je možno využít dvě travnaté plochy (fotbalové hřiště, treninková plocha).

 

Více než 250 penzionů v oblasti kraje Vysočina naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Zajímavosti v okolí:

- Dalešická přehrada - Rybaření
Dalešická přehrada je ideálním místem pro rybolov, a proto je tato lokalita rybáři hojně navštěvována.
Dají se zde bezvadně lovit dravci - štiky, okouni a candáti.
 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI