Váňův Statek

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Váňův statek je moderní zařízení postavené ve stylu venkovského rozlehlého statku a nachází se v srdci Vysočiny nedaleko Pelhřimova. Jeho okolí je plné půvabných zákoutí, která jsou  pro Českomoravskou vrchovinu přirozená a vyhledávaná. Váňův statek nabízí ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích s možností jedné či dvou přistýlek. Celková kapacita s přilehlými vilkami je až 80 lůžek. Pro náročnější klientelu je k dispozici superior apartmán v nadstandartním  provedení. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením,  stylovým – masivním  nábytkem a kompletním dekorativním vybavením. Klid a stylové aranžmá selského statku jsou příslibem spokojeného pobytu. Celková kapacita restaurace je 90 míst k sezení s možností podávání pokrmů grilovaných či možností uspořádání soukromých akcí s grilováním a letní terasou pro 100 osob. Skvělou relaxaci nabízí náš nový vířivý bazén vystavěn v stylovém antickém interiéru. Teplota vody je dle vyžádání nastavitelná a kapacita bazénu je pět osob. Váňův statek nabízí v letních měsících kvalitní osvěžení a dovádění ve venkovním bazéně. S maséry a terapeuty spolupracujeme externě, avšak veškeré procedury a masáže probíhají v prostorách penzionu. Připravujeme zbrusu novou dráhu pro čtyřkolky plnou skokánků, zatáček a nezvyklých stoupání či klesání plné adrenalinu.

 

Svatby

Váňův statek je ideálním místem pro svatební den, zásnuby nebo i líbánky. Zkušený personál zajistí novomanželům a svatebčanům pohádkovou svatbu včetně kompletních příprav, výzdoby, obřadu, slavnosti, ubytování před i po svatební party až pro 100 osob, elegantní recepci v restauraci, velkolepý svatební banket a další.

Náš kreativní tým se zaměří na každý detail vaší svatby. Dle přání zajistíme barvu prostírání, potahů, květin, interiéru, dorty a další. Kompletní režie svatby a mnoho jiných důležitých starostí Vám u nás odpadnou!

Zkušený šéfkuchař Vám pomůže sestavit opravdu špičkové menu, které si vychutnají i gastronomicky nároční hosté.

Kompletní aranžmá svatby, profesionalita a vstřícnost personálu, to  vše  je pouze malá výseč našich standardních služeb.

Přáním Váňova statku a všech spolupracovníků je, aby i Vaše svatba u nás, byla tím nejkrásnějším dnem na začátku společného života novomanželů.

Svatebčané a hosté si opravdu s radostí užijí každou minutu svatby, špičkové hostiny, výborné zábavy a kvalitního pobytu na Váňově statku.

 

Firemní akce

Váňův statek je svou dispozicí rozlehlého stavení  jako stvořený pro firemní akce na venkově a to díky klidnému, domácímu prostředí. Naše klubová činnost může zajistit stoprocentní privátní prostředí pouze pro danou skupinu, či firmu, včetně kompletního servisu dle naší nabídky. Náš personál s radostí zajistí jakékoli požadavky či  přání ať už v průběhu školení, jednání, anebo odpočinku.

Pro uspořádání firemní akce (školení)  nabídneme kvalitní ubytování v klidném prostředí, výbornou domácí  kuchyň a především  kvalitní školící prostory.

Několik důvodů proč zvolit právě Váňův statek pro firemní akci:

1.       veškerá školící technika k dispozici (flipchart, dataprojektor,  promítací plátno, video, televize)
2.       velice kvalitní prostory a privátní zázemí
3.       příjemné prostředí s domácí péčí
4.       soukromí a klid
5.       skupinové slevy
6.       výhodná poloha mezi Brnem a Prahou
 

Kongresy a semináře

Svým architektonickým řešením a spektrem poskytovaných služeb je Váňův statek schopen plně vyhovět a zajistit organizaci kongresů a různých seminářů do kapacity 120 osob v průběhu dne.

Díky hlavnímu konferenčnímu sálu a přísálí o rozměrech bezmála 310 m2, pohodlně zajistíme prostorné firemní a kongresové školící akce.

 

Několik důvodů proč zvolit právě Váňův statek pro kongres či seminář:

1.    veškerá školící technika k dispozici (flipchart, dataprojektor, promítací plátno,
       video, televize)
2.    velice kvalitní prostory a privátní zázemí
3.    příjemné prostředí s domácí péčí
4.    soukromí a klid
5.    skupinové slevy
6.    výhodná poloha mezi Brnem a Prahou

Koně

Koně neodmyslitelně patří k Váňovu statku. Mají zde kořeny nejen historické, ale jsou
pro Váňův statek tolik charakteristické krásou a ladností.
Pohled na okolní lesy, louky Váňova statku je nejkrásnější právě z koňského hřbetu. To vše  Vám umožníme zažít při vyjížďkách a toulání v sedle po krajinách Váňova rodinném statku.
 

Více než 250 penzionů v oblasti kraje Vysočina naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI