Váňův Statek

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Váňův statek je moderní zařízení postavené ve stylu venkovského rozlehlého statku a nachází se v srdci Vysočiny nedaleko Pelhřimova. Jeho okolí je plné půvabných zákoutí, která jsou  pro Českomoravskou vrchovinu přirozená a vyhledávaná. Váňův statek nabízí ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích s možností jedné či dvou přistýlek. Celková kapacita s přilehlými vilkami je až 80 lůžek. Pro náročnější klientelu je k dispozici superior apartmán v nadstandartním  provedení. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením,  stylovým – masivním  nábytkem a kompletním dekorativním vybavením. Klid a stylové aranžmá selského statku jsou příslibem spokojeného pobytu. Celková kapacita restaurace je 90 míst k sezení s možností podávání pokrmů grilovaných či možností uspořádání soukromých akcí s grilováním a letní terasou pro 100 osob. Skvělou relaxaci nabízí náš nový vířivý bazén vystavěn v stylovém antickém interiéru. Teplota vody je dle vyžádání nastavitelná a kapacita bazénu je pět osob. Váňův statek nabízí v letních měsících kvalitní osvěžení a dovádění ve venkovním bazéně. S maséry a terapeuty spolupracujeme externě, avšak veškeré procedury a masáže probíhají v prostorách penzionu. Připravujeme zbrusu novou dráhu pro čtyřkolky plnou skokánků, zatáček a nezvyklých stoupání či klesání plné adrenalinu.

 

Svatby

Váňův statek je ideálním místem pro svatební den, zásnuby nebo i líbánky. Zkušený personál zajistí novomanželům a svatebčanům pohádkovou svatbu včetně kompletních příprav, výzdoby, obřadu, slavnosti, ubytování před i po svatební party až pro 100 osob, elegantní recepci v restauraci, velkolepý svatební banket a další.

Náš kreativní tým se zaměří na každý detail vaší svatby. Dle přání zajistíme barvu prostírání, potahů, květin, interiéru, dorty a další. Kompletní režie svatby a mnoho jiných důležitých starostí Vám u nás odpadnou!

Zkušený šéfkuchař Vám pomůže sestavit opravdu špičkové menu, které si vychutnají i gastronomicky nároční hosté.

Kompletní aranžmá svatby, profesionalita a vstřícnost personálu, to  vše  je pouze malá výseč našich standardních služeb.

Přáním Váňova statku a všech spolupracovníků je, aby i Vaše svatba u nás, byla tím nejkrásnějším dnem na začátku společného života novomanželů.

Svatebčané a hosté si opravdu s radostí užijí každou minutu svatby, špičkové hostiny, výborné zábavy a kvalitního pobytu na Váňově statku.

 

Firemní akce

Váňův statek je svou dispozicí rozlehlého stavení  jako stvořený pro firemní akce na venkově a to díky klidnému, domácímu prostředí. Naše klubová činnost může zajistit stoprocentní privátní prostředí pouze pro danou skupinu, či firmu, včetně kompletního servisu dle naší nabídky. Náš personál s radostí zajistí jakékoli požadavky či  přání ať už v průběhu školení, jednání, anebo odpočinku.

Pro uspořádání firemní akce (školení)  nabídneme kvalitní ubytování v klidném prostředí, výbornou domácí  kuchyň a především  kvalitní školící prostory.

Několik důvodů proč zvolit právě Váňův statek pro firemní akci:

1.       veškerá školící technika k dispozici (flipchart, dataprojektor,  promítací plátno, video, televize)
2.       velice kvalitní prostory a privátní zázemí
3.       příjemné prostředí s domácí péčí
4.       soukromí a klid
5.       skupinové slevy
6.       výhodná poloha mezi Brnem a Prahou
 

Kongresy a semináře

Svým architektonickým řešením a spektrem poskytovaných služeb je Váňův statek schopen plně vyhovět a zajistit organizaci kongresů a různých seminářů do kapacity 120 osob v průběhu dne.

Díky hlavnímu konferenčnímu sálu a přísálí o rozměrech bezmála 310 m2, pohodlně zajistíme prostorné firemní a kongresové školící akce.

 

Několik důvodů proč zvolit právě Váňův statek pro kongres či seminář:

1.    veškerá školící technika k dispozici (flipchart, dataprojektor, promítací plátno,
       video, televize)
2.    velice kvalitní prostory a privátní zázemí
3.    příjemné prostředí s domácí péčí
4.    soukromí a klid
5.    skupinové slevy
6.    výhodná poloha mezi Brnem a Prahou

Koně

Koně neodmyslitelně patří k Váňovu statku. Mají zde kořeny nejen historické, ale jsou
pro Váňův statek tolik charakteristické krásou a ladností.
Pohled na okolní lesy, louky Váňova statku je nejkrásnější právě z koňského hřbetu. To vše  Vám umožníme zažít při vyjížďkách a toulání v sedle po krajinách Váňova rodinném statku.
 

Více než 250 penzionů v oblasti kraje Vysočina naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI