Amenity wellness

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování v našem penzionu Amenity – Ubytování Zlín Wellness hotel Amenity Zlín nabízí útulné, moderně vybavené a přitom cenově dostupné ubytování v centru Zlína. V tomto krajském městě naše ubytovací zařízení najdete na hlavní zlínské ulici, přesná adresa je Třída Tomáše Bati 5636.

Náš hotel Amenity Zlín využívají nejen rodiny s dětmi, ale i lidé na služebních cestách. Jsme zkrátka ideální místo pro ty, kteří vyhledávají zdravý životní styl a pohodové místo k odpočinku. Mimo tuzemských návštěvníků i zahraniční klientela vyhledává naše zařízení, a to zejména v době konání mezinárodních akcí ve Zlíně, ať jde o Barum Rally nebo Mezinárodní filmový festival pro děti a mládež. Pro pravidelné návštěvníky jsme nově přichystali lákavé zákaznické výhody a speciální nabídky.

 

Více než 260 penzionů v oblasti Zlínského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI