Chalupa Bukoriška

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chalupa Bukoriška je přizpůsobena pro 9-12 hostů. V ceně ubytování 3 šindelové budovy, 2 koupelny a 2 WC, posezení u krbu v salaši, plynové ústřední vytápění, 2 parkovací místa (vyhřívaná garáž pro 1 vozidlo), houpací síť, 6 laviček, altán pro 6 osob, kuželkové hřiště, badmintonové hřiště, trampolína, 2 satelitní televize, lyžárna, 2 velké dvojlůžkové postele a 5 jednolůžkových postelí, plně vybavená kuchyně. Vlastní les, louka, ovocný sad.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Zlínského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI