Chalupa na Poskli

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

UBYTOVÁNÍ

Vybavení chalupy:

WiFi připojení zdarma, trezor, DVD přehrávač, SAUNA.

- V obývacím pokoji je TV přijímač, DVD přehrávač, kuchyňská linka s vybavením pro vaření a stolování. Je zde elektrický sporák, lednička s mrazákem, mikrovlnka, varná konvice a vybavení pro stolování až 8 osob.
- WIFI připojení je zdarma.
- U domu jsou houpačky, skluzavka pro děti a pískoviště.
- K dispozici je krmící židlička pro malé děti, vanička na koupání, přebalovací pult a dětská postýlka.

Vytápění: Topení je plynové, plně automatické.

Doprava, parkování: Parkování přímo u chalupy, místo pro tři auta. V zimě bezproblémový příjezd - cesta je prohrnutá. Možnost zajištění SKI-busu až k chatě!!

Poskytujeme možnost celoročního ubytování pro 2 až 8 osob v celkem 2 ložnicích.
 

Jedná se o zděný dům 3 + 1 s podkrovím.

Galerie
Kontaktní formulář
REZERVACE
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
14 + 5 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

TIPY NA VÝLET

Památky

 Valašsko má bohatou historii a množství cenných  kulturních památek. Valašské muzeum v přírodě    v  Rožnově pod Radhoštěm představuje unikátní  centrum  lidového stavitelství. Tato kulturně-přírodní  památka, jejichž návštěvnost je srovnatelná s  návštěvností Pražského hradu, umožňuje v koncepci  “živého muzea” předvádět tradiční řemesla, pěstovat  původní plodiny i chovat tradičním způsobem  dobytek.  Množství originálních staveb a exponátů je  možno zhlédnout ve třech areálech - Dřevěné městečko, Mlýnská dolina a Valašská dědina. V Rožnově pod Radhoštěm se dochovaly na vrchu Hradisku zříceniny hradu z r.1275 a na nově zrekonstruovaném náměstí barokní kostel z r.1745-49.

Sport

 Z osady Ráztoka v Trojanovicích vede sedačková  lanovka na Pustevny. Odtud po hřebenu směrem k  vrcholu Radhoště stojí socha pohanského boha  Radegasta. Na vrcholu Radhoště stojí kaple z r.1898,  sousoší Cyrila a Metoděje. V podzemí Radhoště se  nachází největší pseudokrasová jeskyně Cyrilka. U  obce Hukvaldy, kde se narodil hudební  skladatel  Leoš Janáček, je mohutná zřícenina  hradu s  rozsáhlou oborou s mufloni a daňky. 

 

 Gibon park je zábavní centrum pod širým nebem, kde jsou k dispozici  různé formy vyžití ať už fyzického či intelektuálního a různou mírou  adrenalinového zatížení. Gibon park nabízí tyto atrakce: lanového  centrum, obří lanovka, dětský park, rotoball, minigolf, restaurace,  minigolf, dětská překážková dráha a další.

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0