Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Chalupa Pastviny

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chalupa Paseky - Národní park Chřiby

Rekreační chalupa Paseky je situována na úpatí Chřibů v obci Osvětimany, při spojnici Kyjov Uherské Hradiště v místní části Paseky v údolí pod lesem asi 2 km od centra obce (směr Vlčák). Ubytování je vhodné pro rodinnou rekreaci. V chalupě je zákaz kouření. Objekt má vybavenou kuchyň s el. sporákem, ledničkou, kuchyňskou linkou a rychlovarnou konvicí. V objektu je nová koupelna s WC a sprchovacím koutem. V domku jsou dvě obytné místnosti. Nově zřízená obytná místnost s trámovým stropem a palubkovou podlahou, ve které jsou 2 postele a původní místnost s postelí a pohovkou. Další rozkládací gauč se nachází v kuchyni.

 

Služby

Topení na tuhá paliva (2x) nebo el. přímotop. K dispozici je barevná televize a radiomagnetofon. Venku je uzavřený dvůr s možností posezení na dřevěné terase a s venkovním grilem. Parkování u objektu pro dvě auta, nehlídané. Domácí zvíře zdarma. Při zahájení pobytu nutno složit zálohu ve výši 1000 CZK. Turistický poplatek je zahrnut v ceně.

Možnost vlastního vaření ve vybavené kuchyni. Nedaleko se nachází výletní restaurace. Další restaurace se nacházejí v obci 2km.

Galerie
Ceník

Kontakt

Kontaktní formulář
Okolí

Chalupa Paseky turistika v okolí

Koupaliště a přehrada je asi 2km a menší rybník 100m od objektu.

Domek se nachází na cyklistické stezce v blízkosti sportovního areálu s tenisovými a volejbalovými kurty a fotbalovým hřištěm.

Nedaleko je les s možností houbaření, procházek a pěších výletů (Sv. Kliment, Kazatelna, Cimburk, Buchlov).

Další výlety do vzdálenějšího okolí - hrad Buchlov, zámek Buchlovice, archeoskanzen Modrá, zámek Milotice, Slovácké muzeum v Uh. Hradišti, Velehrad, Památník Velké Moravy ve Starém Městě, Baťův kanál, barokní hřbitov v Střílkách.

Vzdálenější výletní cíle Lednicko-Valtický areál, zámky Slavkov, Bučovice, Kroměříž.

Lyžařský vlek (2 x 400m) je 150m od chalupy.

 

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI