Chalupa v Beskydech

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Roubená chata poskytne stylové ubytování na Valašsku pro 4 - 6 osob. Ideální je pro 4 osoby. Chata se nachází v obci Zašová, která je mezi Rožnovem pod Radhoštěm a Valašským Meziříčím. Relaxujte na Valašsku se svými rodinami a přáteli. Naše ubytování na Valašsku (mapa) je u rodinného domku na oploceném pozemku o velkosti 1 100 m2 v okrajové části obce Zašová, která se nalézá mezi městy Valašské Meziříčí a Rožnovem pod Radhoštěm. Volný pohyb ubytovaných hostů je po celém pozemku a v ceně za ronájem chaty je i bezplatné využívání ohniště, s grilem i úschova kol. Chata je kousek od lesa (300 metrů), kam můžete jít za houbařením, borůvkami a odpočinkem, ale taky třeba 500 m do hospůdky na pivo nebo do obchodu na čerstvé pečivo.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Zlínského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI