Chata Amálka - Uherský Brod

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Dovolujeme si Vám nabídnout ubytování v nadstandardně vybavené trojpodlažní chatě v těsné blízkosti lázeňského města Luhačovice. Chata je situována nad Luhačovskou přehradou, v krásné přírodní scenérii Vizovických vrchů. Kapacita chaty je 6 standardních lůžek s možností přistýlek. Chata se nachází 30 m od hotelu Vega, který nabízí možnost celodenního stravování a širokou možnost sportovního vyžití. Parkování je možné téměř u chaty (10m), vzdálenost k nejbližšímu obchodu je 1Km, do centra lázeňského města Luhačovice 3Km. K vyhledávané Luhačovské přehradě je to od chaty cca 900m. Přehrada nabízí širokou škálu sportovního vyžití a taktéž možnost sportovního rybolovu. Každoročně jsou zde pořádány oblíbené a vyhlášené rybářské závody.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Zlínského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI