Chata Arnika - Lopeník

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabízíme Vám ubytování v soukromí v klidném a atraktivním prostředí. Naše ubytovací kapacity jsou v provozu celoročně a jsou ideální pro rodiny s dětmi, uzavřené koletivy, ale i pro školy v přírodě, ozdravné pobyty, turistické a cykloturistické skupiny i jednotlivce,  aktivní seniory, firemní akce, kurzy a samozřejmě lyžařské pobyty. Nabízíme Vám 70 lůžek ve standartně vybavených  pokojích, s možností volby pokoje s vlastním sociálním zařízením, apartmánem se třemi ložnicemi a jedním sociálním zařízením, pokoje v hlavní budově  nebo na chatě se společným sociálním zařízením a kompletní chaty se třemi ložnicemi a sociálním zařízením na každé chatě. Máme pro vás připravenou hernu pro děti, venkovní pískoviště, ohniště, houpačky, kolotoč, trampolínu. Sportovně založené rodiny jistě uvítají i hřiště na volejbal či nohejbal. Samozřejmostí je možnost vypůjčení míčů, sportovních i stolních her, DVD a jiné. Na WC si můžete zdarma zapůjčit sedátka pro batolata, stoličky k umyvadlům, případně cestovní postýlku. Všechny objekty jsou nekuřácké.
 

Stravování

Naší prioritou je domácí kuchyně, se všemi významy těchtoslov.Nepoužíváme k vaření mražené  polotovary ani již hotové potraviny v prášku. Snídaně připravujeme formou bufetu, pokud si zákazník nepřeje jinak, při polopenzi je večeře ze dvou chodů. Jsme schopni připravit rodinnou kuchyni, ale také slavnostní oběd či večeři nebo raut.

Nabídka pro firmy, večírky, oslavy, svatby.....

možnost oddělené jídelny  k přednáškám, ubytování za velmi příznivé ceny, domácí kuchyně, krásná příroda, hřiště na volejbal a nohejbal, opékání, grilování,  případná animace volného času dle domluvy, pro kolektivy ceny smluvní. Oslavy, svatby a večírky v různých možnostech, vždy podle domluvy s klienty

Školy v přírodě, školní výlety, tábory   

Čisté a klidné prostředí, jako učebny k dispozici jídelna a případně i restaurace, stravování 5x denně, pitný režim, louka, hřiště, ohniště....Pedagogický doprovod ubytování zdarma.

Služba pro lyžaře

Naši klienti mají k dispozici vlek Lopata s umělým zasněžováním a kotvou (1100m od chaty) a využít mohou i vlek Myšáčka s přírodním sněhem a kotvou (650m od chaty)
 

Další chaty a chalupy v oblasti Zlínského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Turistika a cyklotrasy

Kolem chaty prochází žlutá a zelená turistická cesta, která je využívaná především ke krásnému výletu na Velký Lopeník a 22m vysokou rozhlednu. Motorizovaní turisté mají k dispozici mnoho nabídek Slovácka. Cyklotrasy víceméně kopírují turisticky značené cesty nebo se dají i naplánovat nové s využitím místních komunikací.
 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI