Chata Lopata

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Turistickou chatu Lopata najdete na Mikulčině Vrchu, přímo nad lyžařskou sjezdovkou, od které také dostala své jméno. Chata Lopata nabízí celoročně levné ubytování. V přízemí se nachází nově zrekonstruovaný bufet, kde je jak rychlé občerstvení, tak strava. První a druhé podlaží je vyhrazeno pro ubytování. V prvním podlaží je společenská místnost pro 32 osob, TV, krb a dětský koutek. Dále je zde celkem dobře vybavená kuchyňka pro samostatné vaření, WC a sprchy. Druhé patro je vyhrazeno pouze pro ubytování. WiFi připojení zdarma. Ubytování je vhodné pro krátkodobé i dlouhodobé pobyty, pro menší i větší skupiny, vhodné též pro rodinné oslavy v přírodě, školy v přírodě a školní výlety a v zimě školní lyžařské výcviky. Nízké ceny ocení jak rodiny s dětmi, tak studenti a důchodci, ale určitě i ostatní zájemci. Ubytovací kapacita je 36 lůžek ve dvou, tří a pěti lůžkových pokojích.
 

 

Další chaty a chalupy v oblasti Zlínského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI