Chata Lopata

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Turistickou chatu Lopata najdete na Mikulčině Vrchu, přímo nad lyžařskou sjezdovkou, od které také dostala své jméno. Chata Lopata nabízí celoročně levné ubytování. V přízemí se nachází nově zrekonstruovaný bufet, kde je jak rychlé občerstvení, tak strava. První a druhé podlaží je vyhrazeno pro ubytování. V prvním podlaží je společenská místnost pro 32 osob, TV, krb a dětský koutek. Dále je zde celkem dobře vybavená kuchyňka pro samostatné vaření, WC a sprchy. Druhé patro je vyhrazeno pouze pro ubytování. WiFi připojení zdarma. Ubytování je vhodné pro krátkodobé i dlouhodobé pobyty, pro menší i větší skupiny, vhodné též pro rodinné oslavy v přírodě, školy v přírodě a školní výlety a v zimě školní lyžařské výcviky. Nízké ceny ocení jak rodiny s dětmi, tak studenti a důchodci, ale určitě i ostatní zájemci. Ubytovací kapacita je 36 lůžek ve dvou, tří a pěti lůžkových pokojích.
 

 

Další chaty a chalupy v oblasti Zlínského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI