Chata Mír - Dolní Bečva

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chatu Mír, jedinou typickou turistickou chatu, najdete v klidném prostředí Moravskoslezkých Beskyd pod horou Radhošť, který patří mezi hojně vyhledávaná turistická centra. Chata Mír prochází celkovou rekonstrukcí, pokoje jsou tedy nejen v novém kabátě, ale také s absolutně novým vybavením. Nedávno byla dokončena rekonstrukce několika prvních pokojů, proto je prozatím maximální možná kapacita ubytování deset lidí. Ubytování poskytujeme v dvoulůžkových pokojích se společným sociálním zařízením nebo s vlastním sociálním zařízením na pokoji, kde je také možné přespání na rozkládací pohovce (přistýlka). Pro všechny pokoje je k dispozici společná kuchyňka. Ze všech pokojů je krásný výhled na okolní kopce Beskyd. Okna jsou orientována na východ, proto vás ráno může přivítat krásný východ slunce. V případě zájmu přespání ve stanu, je možnost využití sociálního zařízení, kuchyňky a samozřejmě ohniště.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Zlínského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Okolí pro cyklisty a běžkaře:

Pustevny - Na Pustevnách si přijde na své asi každý běžkař. Má tam totiž možnost vybrat si trať, jaká mu vyhovuje. Většina tras navíc bývá strojově upravená.

  •     Rožnov pod Radhoštěm - chata Mír - Pustevny : délka trasy 15 km
  •     Pustevny – Chata Mír – Pustevny : délka tratě tam i zpět 18km; převýšení 260m
  •     Pustevny – Martiňák : mírně klesající traverz, délka tam a zpět 16km; převýšení 173m
  •     Pustevny – Radhošť – Pustevny : hřebenová trasa kolem sochy Radegasta ke kapli na Radhošti; délka tam i zpět 8 km, převýšení 123m
  •     Pustevny – Skalíkova louka : málo náročná trať 7km

Jedna z doporučených sportovní tras:

Délka 49,5 km Převýšení 1410m
Trasa: Veřovice – Padolí – Velký Javorník – Malý Javorník – Zadní Javorník – sedlo Pindula – Černá hora rozc.- Chata Mír; Chata Mír – nad Skalíkovou loukou – Pustevny – Čertův mlýn – Kněhyně – Tanečnice – Pustevny – Radhošť – rozc. Pod Černou horou – Chata Mír; Chata Mír – hostinec U pantáty janoška – sedlo pod Myším vrchem – Rožnov pod Radhoštěm ČD.

Více turistických informací z Rožnova pod Radhoštěm a okolí najdete na tomto odkazu: Rožnov pod Radhoštěm. turistické informace z Rožnova pod Radhoštěm a okolí.
 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI