Chata Pod Tesákem

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chata Pod Tesákem leží 10 km od Bystřice pod Hostýnem 150 m před vrcholem Tesáku. Naše středisko je vhodné zejména pro letní dětské tábory, školní výlety, školy v přírodě, lyžařské výcviky, pobyty rodin s dětmi, školení, oslavy  apod. Celková kapacita je 116 míst, z čehož je 30 míst na hlavní chatě s 8 pokoji - dvou, čtyř, šesti a sedmi lůžkových se standardním vybavením, sociální zařízení společné a 86 míst ve čtyřlůžkových táborových chatkách se společným sociálním zařízením v blízkosti chatek. Ke společenským prostorám chaty patří jídelna 48 míst, minibar 12 míst a herna se stolním tenisem. Naši hosté mohou dále využít venkovní bazén, hřiště, ohniště, kuželky, pergolu se stolním tenisem a posezením a další sportovně rekreační vyžití.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Zlínského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI