Chata u přehrady

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Turistické zařízení Chata pod hrází - rodinná rekreace, víkendové pobyty, ubytování pro mladé hasiče, skauty sportovce na kolech a mnohé jiné co si jen s námi dohodnete na chatě u přehrady Bystřička v krásném prostředí Beskyd. Možnost uskutečnění menší rodinné oslavy či svatby. Podniky či menší firmy mohou u nás uskutečnit semináře a školení. Skautům, hasičům a školám nabízíme pobyty dle dohody. Naše chata je umístěna 300m od přehrady. Má pět pokojů pro čtyři až šest osob, maximum ubytovaných 22 osob. Tyto pokoje mají patrové postele plně vybaveny k nocování. V kuchyni ledničky pro každý pokoj. Společné WC na patře a přízemí. Umývárny se sprchami v dalším areálu. Dále je v objektu společenská místnost - jídelna s televizí ke menší kuřárna s občerstvením. Před chatou terasa na večerní posezení a ohniště na táborák. V chatě menší kulečník, v přilehlém objektu stolní tenis.
 

 

Další chaty a chalupy v oblasti Zlínského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI