Dům U Mikešů

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Lázně Luhačovice – bydlení - ubytování. Dům u Mikešů, ul. Lužné 995, 763 26 Luhačovice, cca 10 min pěšky od centra Luhačovic v klidné části, pokoje dvoulůžkové, třílůžkové nebo třílůžkové s přistýlkou, každý pokoj vybaven kompletně samostatným hygienickým zařízením, možnost přípravy jednoduchých jídel v plně vybavených kuchyních s jídelnami, chladnička, mrazák k dispozici, bezplatné parkování před objektem..

 

Více než 260 penzionů v oblasti Zlínského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI