Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Euro kemp Bojkovice ***

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Camp leží na úpatí Bílých Karpat, je umístěn v blízkosti vlakového i autobusového nádraží. Nabízí ubytování v chatkách s vlastním sociálním zařízením a kuchyňkou, ve vlastních stanech i karavanech s elektrickou přípojkou. V areálu je k dispozici bazén (16x10m),  dětské brouzdaliště (4x4m), dětské hřiště,  stolní tenis, plážové hřiště, restaurace s vnitřním i venkovním posezením. V oblasti Bílých Karpat je dostatek značených turistických i cykloturistických stezek. Antukové tenisové kurty jsou vzdáleny 1km od kempu.

 

Ubytování v kempu Bojkovice

Chatky se sociálním zařízením a kuchyňkou

Chatky A1-A4 - samostatně stojící chata s jednou ložnicí (2x válenda), obývacím pokojem (2x válenda )s kuchyňskou linkou a lednicí, koupelna se sprchou a umývadlem, samostatné WC, krytá terasa s plastovým nábytkem, parkování (chata A3+A4 přímo u chaty, A1+A2 parkování 10m pod chatou).

Chatka A5 - jedná se o samostatně stojící chatu se dvěma ložnicemi, kuchyní, sprchou, WC, terasou. Celkem 5 lůžek.

Chatky B1 - B5 a B7-B10 - nově rekonstruované dvoj-chatky rozdělené na pravou a levou polovinu, z nichž každá polovina má vlastní sociální zařízení, kuchyňskou linku, ložnici (2 x válenda) a obývací pokoj (2 x válenda).

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/kemp_bojkovice_-_chatky_3.jpg
 

Karavany a stany

 • K dispozici je 40 travnatých míst pro karavany a stany s možností elektrické přípojky 6A rozmístěných na 7 travnatých terasách.
 • Pro hosty je k dispozici společná venkovní kuchyňka vybavena dřezy s teplou vodou, vařiči, chladničkou, mikrovlnou troubou a rychlovarnou konvicí, za použití vlastního nádobí.

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/kemp_bojkovice_-_karavany.jpg

Školní výlety v kempu

 • Nabízíme kulturně poznávací školní výlety s možností sportovně turistického vyžití především pro žáky základních a studenty středních škol.
 • Kemp je umístěn v blízkosti autobusového i vlakového nádraží.

Skupiny a skupinové pobyty

 • Nabízíme tréninková soustředění sportovních oddílů (fotbal, tenis, volejbal, badminton atd.) s možností zajištění potřebných sportovišť.
 • cykloturistika, turistika, značené stezky
 • víceúčelová sportovní hala (44x24m), posilovna, sauna

  

 

Galerie
Ceník

Ceník ubytování v kempu Bojkovice

 
 

Zjistit obsazenost  / rezervace

 

 

Kontakt

Mobil: +420 604 236 631, +420 572 641 717
Adresa: Štefánikova 1008, Bojkovice
Web: www.eurocamping.cz

 

Kontaktní formulář
REZERVACE
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

Aktivity a okolí

TIPY NA VÝLET

Bojkovice - hrad z první poloviny 15. století, přestavěný do novogotického stylu zámek Nový Světlov - otevřeno muzeum Bojkovska, barokní kostel sv. Vavřince.

Buchlov - jeden z nejstarších hradů u nás - z první poloviny 13.století, nese známky různých stavebních slohů. V interiéru jsou cenné přírodopisné sbírky a bohatá knihovna. Na sousedním kopci kaple sv. Barbory s ostatky majitelů hradu.

Buchlovice - v údolí pod Buchlovem, zámek ve stylu italské barokní vily, obklopen anglickým parkem s mnoha vzácnými dřevinami. V parku se každoročně, od června do září, koná výstava fuchsií.

Hodonín - renesanční zámek přestavěný barokně, pozdě barokní kostel a mariánské sloupy, Vlastivědné muzeum s folkloristickými sbírkami, galerie s obrazy místních malířů a sochařů, lázně léčící koncentrovanou jódobromovou vodou, v okolí jsou naleziště ropy, zemního plynu a lignitu

Hluk – město s bohatými folklórními tradicemi, „Dolňácké slavnosti“ - lidová slavnost - jízda králů. Tvrz z poloviny 16. století.

Holešov – dominantou města je ranně barokní zámek, ve kterém se dnes nachází knihovna a muzeum, k parku patří rozlehlá zahrada s oborou, v bývalé židovské čtvrti stojí synagoga a židovský hřbitov; místní letiště má mezinárodní statut.

Hostýn - je hora, na jejímž vrcholu stojí barokní chrám Panny Marie, je to jedno z nejvýznamnějších poutních míst na Moravě.

Kroměříž - barokní zámek s bohatou sbírkou mincí a medailí, skvosty jsou Podzámecká zahrada (anglický park) a především Květná zahrada (francouzský park), náměstí s podloubím. V zámecké obrazárně se nachází nejdražší obraz v ČR – Apollo trestá Marsya od Tiziana.

Lednice - světoznámý novogotický zámek s bohatými sbírkami loveckých trofejí, zbraní a porcelánu, kolem něj rozsáhlý park ve tvaru velké hvězdy s cizokrajnými dřevinami, několika jezírky, šedesátimetrovým minaretem a botanickým skleníkem

Lukov - hrad z 13.století, renesančně přestavěn, dnes již zřícenina.

Luhačovice – je největší lázeňské město na Moravě, leží na úpatí Bílých Karpat. Město je známé minerálními prameny, které daly základ lázeňství. Město Luhačovice nabízí ideální podmínky k odpočinku, relaxaci, kulturnímu vyžití a upevnění zdraví. Překrásné přírodní prostředí, příjemná atmosféra a typická architektura jsou hlavními devizami místa.

Lešná (Zlín) - zoologická zahrada s parkem a oborou, romantický zámek z konce 19. století se sbírkou porcelánu, cínového nádobí a uměleckého nábytku

Malenovice - gotický zámek, barokní kostel, koupaliště s tobogánem.

Mikulčice - vykopávky jednoho ze středisek Velkomoravské říše - Valy, bylo odkryto 10 kostelů Piešťany - největší lázně na Slovensku, sírové a sirovodíkové prameny.

Piešťany – největší lázně na Slovensku, které slouží k léčbě pohybového ústrojí, město je známé pěstováním Viktorie Regie, ojedinělé Balneologické muzeum, které dokumentuje vývoj lázní na Slovensku.

Pozlovice - dominantou obce je pozdně gotický kostel Sv. Martina, který byl v průběhu 18. století barokně přestavěn, v roce 1928 byla na říčce Olšavě vybudována přehrada se sportovním vyžitím.

Rožnov pod Radhoštěm - skanzen Valašské muzeum z roku (1925) v přírodě skládá se ze tří částí: dřevěné městečko, Valašská dědina a Mlýnská dolina, během roku probíhá v muzeu řada kulturních akcí. Zřícenina hradu ze 14.století Sehrad (Englsberk) - pozůstatky hradu.

Starý Světlov - zřícenina původního panského hradu, dříve centrum panství.

Strážnice - středisko Moravského Slovácka, konání Slavností písní a tanců, skanzen - Muzeum vesnice jihovýchodní Moravy (jsou tu i objekty z Luhačovského Zálesí), novorenesanční zámek s galerií, expozicí keramiky a lidových hudebních nástrojů.

Štípa - barokní klášter s kostelem, starobylá hrobka pánů z Lukova, v blízkosti zoologická zahrada Lešná.

Trenčianské Teplice - lázně na Slovensku, síranově zemité minerální prameny o teplotě 37-40°C, Lázeňský dům Sina s lázněmi Hamman, postavený v maurském stylu, termální koupaliště Zelená žaba.

Trenčín - známý římský nápis na skále, rozsáhlý hrad, renesanční měšťanské domy, gotický karner s kostnicí, barokní klášter s kostelem, župní dům.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 1

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI