EuroPenzion - Holešov

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

EuroPenzion je umístněn v klidné části města Holešov, kde především v noci nebudete ničím rušeni. Pro vás, naše hosty máme připraveno až 90 vždy čistých a vzorně ustlaných postýlek z masivu s kvalitní matrací umístěných na 45 pokojích. Vyberte si prosím ze dvou základních typů pokojů, přičemž pro oba typy platí, že na podlahách jsou položeny koberce a okna jsou vybaveny vertikálními žaluziemi. Všechny pokoje v přízemí jsou navíc vybaveny žaluziemi venkovními. V celé budově, tedy i na pokojích je bezplatná možnost bezdrátového připojení na internet. Prvním typem jsou 3-4 lůžkové pokoje. Jsou standardně vybaveny vlastním sociálním zařízením, tedy sprchovým koutem, toaletou, umyvadlem a zrcadlem. Dále je zde příslušný počet postelí, stůl se židlemi, šatní skříně a poličky. Druhým typem jsou pokoje 1-2 lůžkové. Vybavení je obdobné jako u pokojů předchozích, pouze s tím rozdílem, že pro ně využíváme společné sociální zařízení, která jsou na každém patře, samozřejmě zvlášť pro ženy a muže.
 

Společné prostory

Na každém patře penzionu máte k dispozici kuchyňku s jídelnou. Jsou vybaveny varnými konvicemi, mikrovlnkami, vařiči a dřezy. Dále jsou zde restaurační stoly s židlemi a televizor.

Pro venkovní posezení máte k dispozici krytou terasu s grilem, která především v letním období určitě přijde vhod.

Možnosti stravování

Jak již bylo zmíněno penzion je vybaven kuchyňkami k vlastní přípravě jídel. Dle vašeho přání vám přímo u nás rádi připravíme bohaté snídani. Obědy a večeře nabízejí nedaleké restaurace (cca 500m). Pro větší skupiny je dobré si jídlo předem objednat buďto přímo na níže uvedených kontaktech, nebo našim prostřednictvím.
 

Více než 260 penzionů v oblasti Zlínského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI