Horská chata Antarik

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Horská chata Antarik Vám nabízí ubytování v krásné přírodě Beskyd-Javorníků. Chata leží na samotě uprostřed lesů a pastvin, a je obklopena malebnými výhledy na okolní hory. Chata Antarik nabízí celoroční ubytování v Beskydech. K dispozici jsou nově zrekonstruované pokoje s vlastním sociálním zařízením a pokoje se společných sociálním zařízením s kapacitou 58 osob. Pokoje jsou světlé a příjemně zařízené. Ke společenským aktivitám můžete využít dvě společenské místnosti (s kapacitou 30 a 100 osob) a jídelnu (kapacita 90 osob). K základnímu ubytování lze přikoupit snídani, polopenzi nebo plnou penzi. Rádi uvítáme spolu s vámi také vaše domácí mazlíčky. V létě je možné ubytování v chatkách, které nemají vlastní sociální zařízení. Součástí areálu chaty je i ohniště, gril, menší venkovní bazén, multifunkční hřiště, sauna a koutek pro děti s houpačkami a prolézačkami.
V restauraci je možnost připojení k wifi. Pro hosty je přímo u chaty k dispozici parkování zdarma. Součástí Horské chaty Antarik je vlastní masážní studio, kde si můžete dopřát klasické rekondiční a relaxační masáže i další speciální terapie. Všechny procedury jsou poskytovány oficiálně certifikovanými pracovníky, kterým nechybí zkušenosti ani příjemný a osobní přístup, a úsměv na tváři.

 

PRONÁJEM SAMOSTATNÉ CHATY - HÁJENKY

Nově nabízíme také pronájem samostatné chaty (hájenky) pro rodiny a uzavřené skupinky, vzdálené asi 500 m od Antariku. Na chatě je vlastní kuchyňka a koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou. K dispozici je zde 6 lůžek. Chata je ukrytá v lese, takže skýtá dostatek soukromí. Přímo k ní se snadno dostanete autem po příjezdové cestě.

Přívod elektřiny je zde zajištěn díky elektrocentrále, v chatě je tekoucí voda, která se na sprchování ohřívá lázeňskými kamny.

Další chaty a chalupy v oblasti Zlínského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI