Horská chata Arnika

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Rekreační zařízení Arnika nabízí ubytování v malebné krajině Bílých Karpat, u Mikulčina vrchu nad obcí Lopeník. Chata Arnika je ale také připravena přijmout nejen rekreanty, ale je zde možnost uspořádat různé kurzy, oslavy, svatby, animační pobyty. Rádi uvítáme i dětské či sportovní kolektivy, vítáni jsou i majitelé zvířecích miláčků. Areál chaty Arnika tvoří hlavní budova a samostatně stojící chatky. U hlavní budovy je velké parkoviště určené pro ubytované a zákazníky. V areálu je dále k dispozici také pískoviště, dětský kolotoč, trampolína, houpačky, hřiště. Na hlavní budově se nachází bar, kulečník, stolní fotbal, jukebox. V letních měsících je pak otevřena zahrádka s hezkým výhledem do údolí a pohledem na západ slunce. Ubytování je celoroční, poskytujeme i stravování v objektu. Ubytování je vhodné pro školy, skupiny, školení, firemní akce, seniory, rodiny s dětmi nebo pro pořádání dětských táborů. V restauraci na hlavní budově je pro návštěvníky k dispozici počítač s připojením k internetu.  K ubytování na hlavní budově jsou k dispozici 2 apartmány (A,C) – maximální počet osob 7. Každý z nich má tři ložnice, vlastní WC a sprchový kout. Apartmán B má 4 pokoje – 2x dvoulůžkový, 2x čtyřlůžkový. Každý pokoj má vlastní WC a sprchový kout. K objektu patří 5 chatek. Všechny mají sociální zařízení, jsou rozděleny na 3 pokoje, každá chatka má k dispozici 7 až 10 míst. Naší prioritou je domácí kuchyně. Nepoužíváme k vaření mražené polotovary ani již hotové potraviny v prášku. Snídaně připravujeme formou bufetu, pokud si zákazník nepřeje jinak, při polopenzi je večeře ze dvou chodů. Jsme schopni připravit rodinnou kuchyni, ale také slavnostní oběd či večeři nebo raut.
 

 

Služby

Kromě klasického rekreačního a turistického ubytování dále chata Arnika nabízí možnost pořádání:

 •     soukromých oslav
 •     firemních akcí
 •     školení a kurzů
 •     oslav a srazů
 •     táborů
 •     soustředění

Vybavení

K dispozici je 70 lůžek ve standardně vybavených pokojích, s možností volby pokoje s vlastním sociálním zařízením, apartmánem se třemi ložnicemi a jedním sociálním zařízením, pokoje v hlavní budově nebo na chatě se společným sociálním zařízením a kompletní chaty se třemi ložnicemi a sociálním zařízením na každé chatě. Jedná se o ubytování rodinného typu.

 

Rodiny s dětmi

Herna pro děti, venkovní pískoviště, ohniště, houpačky, kolotoč, trampolína. Sportovně založené rodiny jistě uvítají i hřiště na volejbal či nohejbal. Samozřejmostí je možnost vypůjčení míčů, sportovních i stolních her, DVD a jiné. Na WC si můžete zdarma zapůjčit sedátka pro batolata, stoličky k umyvadlům, případně cestovní postýlku. Všechny objekty jsou nekuřácké.

Firmy, večírky, oslavy, svatby…..

možnost oddělené jídelny k přednáškám, ubytování za velmi příznivé ceny, domácí kuchyně, krásná příroda, hřiště na volejbal a nohejbal, opékání, grilování, případná animace volného času dle domluvy, pro kolektivy ceny smluvní. Oslavy, svatby a večírky v různých možnostech, vždy podle domluvy s klientem.

Školy v přírodě, školní výlety, tábory

Čisté a klidné prostředí, jako učebny k dispozici jídelna a případně i restaurace, stravování 5x denně, pitný režim, louka, hřiště, ohniště….Pedagogický doprovod ubytování zdarma.

Služby pro pejskaře

Majitelé psů, kteří přijedou za relaxací, na dovolenou nebo na lyže mají u nás mnoho nestandardních služeb – od zajištění pelíšku, misky, deky, atd až po hlídání miláčka, pokud se rozhodnou navštívit pamětihodnosti v okolí, kam svoje zlato vzít nemohou. Kynologické organizace mohou využít i našich zkušeností s pořádáním kynologických akci a domluvit si speciální podmínky pro víkend či soustředění .

Služba pro lyžaře

Vlek Lopata s umělým zasněžováním a kotvou je vzdálen 1100m od chaty a využít můžete i vlek Myšáčka s přírodním sněhem a kotvou (650m od chaty)

Turistika a cyklotrasy

Kolem chaty prochází žlutá a zelená turistická cesta, která je využívaná především ke krásnému výletu na Velký Lopeník a 22m vysokou rozhlednu. Cyklotrasy víceméně kopírují turisticky značené cesty nebo se dají i naplánovat nové s využitím místních komunikací. Motorizovaní turisté mají k dispozici mnoho nabídek Slovácka
 

Další chaty a chalupy v oblasti Zlínského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI