Horská chata Soláňka

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nově zrekonstruovaná Horská chata Soláňka nabízí výjimečnou možnost skupinového ubytování v Beskydech přímo „na svahu“. Chata se nachází pod vrcholem Soláň (861 m.n.m.). Horská chata Soláňka je svou polohou ideálním místem pro pobyty mládeže, rodinné pobyty na horách, lyžařské kurzy, dětské tábory, pobyty dětí v přírodě či ubytování školních výletů. Chata je také velmi vhodná pro organizování sportovních soustředění, školení pracovních kolektivů a pořádání seminářů - teambuilding v krásném prostředí Beskyd. Chata nabízí celodenní stravování a případně také celodenní pitný režim. Pro školy poskytujeme výrazné slevy na pobyty. Chata je v celoročním provozu. Kapacita lůžek je 45. Můžete si vybrat ze 13 pokojů. Ubytovat se můžete v pokojích se společnými sprchami a toaletami na patře. V letním období lze zaparkovat na parkovišti přímo u chaty Soláňka, které pojme až 15 aut. V zimním období může personál zajistit dopravu vašich zavazadel a sportovních potřeb z parkoviště k chatě. Všechny pokoje jsou vybaveny novým nábytkem ze světlého dřeva. V pokojích 101-105 na prvním patře je možno po dohodě připojit TV. Dále je velká TV ve společenské místnosti na I. patře.

 

Stravování

Strava pro ubytované je podávána v samostatné jídelně chaty, a to v rozsahu celodenní penze. Možnost celodenního pitného režimu.
Pro veřejnost je k dispozici bufet s velkou jídelnou a plazmovou televizí. Příjemnou atmosféru dotváří krb s otevřeným ohněm. Ochutnejte denně čerstvou polévku, domácí klobásku či další chutné pokrmy. Pro příchozí je k dispozici také sociální zařízení.
 

Další chaty a chalupy v oblasti Zlínského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI