Kemp a autokemp Buchlovice - Smraďavka

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

ATC SMRAĎAVKA

 

Dobře dostupný autokemp Buchlovice - Smraďavka se nachází v malebném údolí na okraji pohoří Chřiby, ve vinařské oblasti regionu Slovácko, asi deset kilometrů od Uherského Hradiště. Nachází se v dosahu hlavního silničního tahu I/50, ale také v blízkosti rozcestí několika turistických a cyklistických stezek.

 

Ubytování je možné v pětilůžkových chatkách, karavanech či na stanové louce částečně porostlé stromy.

V sousedství se nachází lázeňský areál s odpočinkovým prostorem v příjemném prostředí poblíž rybníka.

Nedaleko kempu je vodní nádrž Nad Sovínem s možností rybolovu, zámek Buchlovice, hrad Buchlov, a jiná zajímavá místa, viz „tipy na výlet.“

Vzhledem k ideální poloze je v okolí možnost turistiských i cyklistických výletů, rybaření, sběru hub, a vyjížďky na koních. Horolezce potěší přítomnost pískovcových skalních útvarů v okolí.

Dále je zde možnost sportovního vyžití přímo v areálu - zejména možnost koupání, beach-volejbalové hřiště, travnatá plocha pro fotbal a jiné hry, samozřejmostí je zapůjčení potřebného vybavení.

V blízkosti kempu je obchod s možností nákupu běžných potravin, v sousedství se nachází také letní areál s restaurací v němž se také konají pravidelné diskotéky a koncerty.

Přehled služeb:   
* Chatky* Stany* Karavany* Občerstvení
* Úschova kol* Služby cyklistům* El. přípojky* Kuchyňka
* Internet - PC, Wi-Fi* Automatická pračka* Koupání* Hřiště
*Půjčovna sport. potřeb

 

Ubytování v chatkách:
Cenově dostupné ubytování v 16 pětilůžkových chatkách se základním vybavením, celková kapacita chatek je 80 lůžek. Před vstupem do chatky se nachází lavice a stolek pro venkovní posezení. Chatky stojí v samostatné oplocené části kempu, parkování automobilů je umožněno na asfaltovém parkovišti vedle brány, parkování motocyklů po dohodě se správcem areálu přímo u chatek za uzamykatelnou bránou. Za příplatek je možné zapůjčení lednice, viz ceník. Zapůjčení tohoto vybavení je nutno dopředu objednat.

Stanová louka:
Převážnou část kempu zabírá stanová louka s travnatým povrchem s kapacitou přibližně 250 stanů, na louce je rozmístěno několik ohraničených ohnišť. Louka je rozdělena na dvě části, do jedné je umožněn vjezd s motorovými vozidly ke stanům, druhá část je vyhrazena pro nemotorizované návštěvníky, zejména cyklisty a turisty.

Stání pro karavany:
Ve vyhrazené části kempu vedle stanové louky se nachází plocha pro karavany. Příjezdová cesta do této části je zpevněná a je zde možnost využití elektrické přípojky.

Půjčovna sport. potřeb
Disponujeme půjčovnou základních sportovních potřeb - míče pro fotbal, volejbal, petangue, badminton...

Občerstvení:
Toto je zajištěno v bufetu situovaném uprostřed kempu s posezením uvnitř, případně na terase před bufetem. Je zde standardní nabídka piva a lihovin, stejně jako nealkoholických nápojů, dále potom nabídka balených hotových pokrmů s možností ohřevu. V prostoru bufetu se také nachází počítač s internetovým připojením, nástěnka se spoustou užitečných informací, dále zde lze získat informační materiály o zajímavých místech v okolí a mapy.

Internet a počítač:
Převážná část kempu je pokryta signálem Wi-Fi, v prostorách občerstvení je k dispozici počítač s připojením k Internetu.

Kuchyně:
Kemp je dále vybaven kuchyní pro návštěvníky, vaření je umožněno na dvou plynových sporácích, součástí vybavení kuchyně je základní nádobí.

Sociální zařízení:
K dispozici jsou WC a a umývárna se sprchami s teplou vodou po celý den.

Automatická pračka:
V kempu je taktéž k dispozici automatická pračka.

Služby pro cyklisty:
Cyklistům umožňujeme využití uzamykatelné úschovny kol.. Tato služba je poskytována zdarma. V rámci rozšířených služeb cyklistům je zde také možnost zapůjčení nářadí pro základní opravy kola a vybavení pro jeho umytí a jiné, rozsah těchto služeb vyhovuje podmínkám pro udělení certifikátu „Cyklisté vítáni.“

 

Dnes

15. 9. 2012

Oblačno

15/19°C

14/10°C

Zítra

16. 9. 2012

Polojasno

16/20°C

13/9°C

Více počasí

V Případě zájmu o rekreační ubytování v okolí kliknete ZDE: Ubytování v rekreačních zařízeních, nebo kempech, chatách, penzionech ve Zlínském kraji

Tým Kempy-chaty.cz

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Recenze ubytování

Obrázek uživatele Grác cyril
Grác cyril (nepřihlášený) 18. Červen 2013 - 18:47
Počet hlasů: 1197
Dobrý den, chci se zeptat zdali by byl volny pokoj, dva dospělí plus tři děti 3-12 let od 15. do 17. 7 2013 pokud možno s polopenzí a v jaké cenové relaci. Děkuji za odpověd. Pěkný den
Hodnocení: 
0
No votes yet
Obrázek uživatele Admin
Admin 18. Červen 2013 - 19:44
Počet hlasů: 965
Dobrý den pane Grác, Váš dotaz na ubytování v kempu Smraďavka byl odeslaný přímo do kempu. V nejbližší době Vás budou kontaktovat. s pozdravem Mišutka / Kempy-chaty.cz
Hodnocení: 
0
No votes yet

Přidat recenzi

Okolí

Tipy pro turisty

Rozhledna na kopci Brdo:

Na nejvyšším vrcholu Chřibů můžete navštívit nejvyšší kamennou rozhlednu na Moravě – vysoká je 24m a skýtá nádherný výhled po celém okolí.
Dostupnost: pěšky po značené cestě, na kole

Holý kopec:

Mimo turistické trasy leží jedno z nejzajímavějších míst Chřibů – Holý kopec. Z tohoto 548m vysokého vrchu je za příznivého počasí možno dohlédnout na jedné straně na Radhošť v Beskydech, na druhé straně na alpský vrchol Schneeberg. Kopec tvoří přírodní rezervaci, která je od roku 2009 bezzásahovým územím. Dále jsou zde k vidění pozůstatky rozsáhlého hradiště z období starší doby bronzové, patrně největší dochované pozůstatky hradiště z té doby na Moravě.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI