Kemp Lopůch

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Kemp Lopůch se nachází poblíž Uherského Hradiště, v malebném údolí Dlouhé řeky v rekreační oblasti Buchlovice – Smraďavka. Od nás můžete vyrazit do všech možných koutů Chřibů ať už na kole nebo pěšky. Na své si určitě přijdou jak všichni milovníci turistiky či pískovcového lezení, tak i rodiny s dětmi. Kdo má rád opravdový, ničím nerušený božský klid, nechť se vydá relaxovat k nám!

Ubytování v kempu

Nabízíme vám ubytování ve dvanácti dvoulůžkových chatách, deseti čtyřlůžkových chatách, čtyřech desetilůžkových chatách s vlastním WC a ve dvou pětilůžkových chatách s vlastním WC a kuchyňkou. Dále je k dispozici kempovací prostor až pro 100 stanů.

Součástí areálu je plně vybavená kuchyň (až 120 porcí – možnost zajištění stravy dle domluvy), společenská místnost / jídelna, sociální zařízení se sprchami, betonové hřiště a ohniště.

Kemp je vhodný především pro letní dětské tábory, školní výlety, rodinné  pobyty, pořádání workshopů, firemních akcí a sportovních soustředění.

 

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI