Lesní penzion Bunč

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Lesní penzion Bunč se nachází uprostřed severovýchodního hřebene ve výšce 479 metrů nad mořem, na hranici okresů Kroměříž a Uherské Hradiště. V rekonstruovaném penzionu Bunč certifikovaném na 3* Superior jsme pro Vás připravili ubytování v jedno-, dvou- a čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, přípojkou na internet a televizí. Dále Vám nabízíme tři nadstandardně vybavené dvoulůžkové apartmány. K ubytování slouží i sedm nových čtyřlůžkových, celoročně obyvatelných chatek s kompletním sociálním zařízením. Nabízíme 16 lůžek v osmi pokojích. K dispozici jsou dva jednolůžkové pokoje, pět dvoulůžkových pokojů a jeden čtyřlůžkový. Ve většině pokojů je možná přistýlka. V sedmi celoročně obyvatelných chatkách nabízíme celkově 35 lůžek. Chatky mají vlastní sociální zařízení a kamna na dřevo. V rekonstruovaném penzionu BUNČ Vám nabízíme restauraci s krbem, barem a dětským koutkem. Návštěvníkům je k dispozici prostorný sál s hernou, který je možné dle potřeby rozdělit na dva samostatné salónky. Tento sál s kapacitou 60 míst je zároveň možné nabídnout pro firemní školení, obchodní setkání, rodinné oslavy a svatby. Pro ubytované hosty nabízíme možnost objednání masáže přímo na pokoj.

Relax centrum

Pro regeneraci těla i ducha je možné využít relaxační centrum – sauna a whirpool. Parní sauna je doplněna o solnou a bylinkovou trysku, hvězdné nebe, chlazení vědrem a relaxační lehátka.
Devadesátiminutový pobyt v relax centru je zpoplatněn 250 Kč/osobu.
Pro uzavřenou společnost maximálně deseti osob nabízíme pobyt v relax centru
za 2 000 Kč / skupinu / 90 minut.

Více než 260 penzionů v oblasti Zlínského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI