Myslivecká Chata Grůň

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Myslivecká chata Grůň nabízí službu Bed & Breakfast, tedy ubytování se snídaní. V případě zájmu si však můžete zvolit také polopenzi či plnou penzi. Ubytování si můžete vybrat z pěti dvou až čtyřlůžkových pokojů, u některých s možností přistýlky. Každý pokoj je vybaven šatní skříní, umyvadlem, odpadkovým košem, sušákem na ručníky a několika zásuvkami pro připojení povolených elektrospotřebičů (viz Ubytovací řád). Další vybavení se již liší dle prostorových možností jednotlivých pokojů. Sociální zařízení pro ženy je k dispozici na chodbě, vedle společenské místnosti. Pánska sprcha a WC mají vchod přímo ze společenské místnosti. Společenská místnost je vybavena pohodlnou pohovkou, stolem a televizí.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Zlínského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Tipy pro turisty

Přírodní park Hostýnské vrchy se vyznačuje krásnou, zachovalou přírodou. Nachází se zde poměrně hustá síť značených turistických a cykloturistických tras a několik sjezdovek, díky čemuž nabízí turistům nejen nepřeberné možnosti pěších tůr, ale také sportovní vyžití pro náročné cyklisty či rekreační lyžaře.

V letním období jsou oblíbenými cíly zejména skalní útvary, studánky (Hurbanova, Mléčná, Hladná, Veverkova atd.) a zříceniny starých hradů (Skalný, Křídlo), které lákají především milovníky přírody, klidu a sportovní turistiky. Dále je zde několik naučných stezek (Rusavské chodníčky, Hostýnské vrchy, Příroda hostýnských vrchů), poutní cesta z Velehradu na sv. Hostýn či turistická trasa Portášské chodníčky (Rusava-Bečka-Tesák-Rajnochovice-Podhradní Lhota).

V zimním období jsou návštěvníkům k dispozici lyžařské areály Rusava, Tesák a Troják a také udržované běžecké trasy.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI