Pension Školka

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování poskytujeme v 2 až 4 lůžkových pokojích. Každý pokoj má atraktivní spací nástavbu, která poskytuje přehršel romantiky pro naše malé i velké hosty. Pokoje jsou vybaveny skříněmi v různých velikostech, nočními stolky, stolem se židlemi či taburetkami. Hotelový pokoj-typ A je běžným pokojem včetně lednice, televize a sociálního vybavení. Hotelový pokoj-typ AB je běžným pokojem, je vybaven televizí, sociální vybavení je přes chodbu, ale pouze pro tento pokoj. Hotelový pokoj-typ B  je běžným pokojem, který je vybavený televizí, ale sociální zařízení má s dalším pokojem přes chodbu a je tudíž nejlevnější. Tento typ pokojů je často požadován u rodin, které jedou na pobyt společně a znají se.

Na chodbě je k dispozici malý kuchyňský koutek vybavený dřezem, mikrovlnkou, varnou konvicí a lednicí.

Pro skupiny a školní kolektivy zašleme pokoje, počty lůžek a typy pokojů na požádání.

 

Více než 260 penzionů v oblasti Zlínského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI