Penzion 66

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Hledáte ubytování ve Zlíně či jeho okolí? Preferujete moderní ubytovací zařízení ? Zavítejte do Penzionu 66, který se nachází ve Fryštáku, pár minut cesty automobilem od samotného centra Zlína. Svým návštěvníkům nabízí příjemné ubytování v moderních pokojích, jejichž hlavní chloubou jsou bublinkové vany. Od konkurenceschopných ubytovacích prostor se Penzion 66 může lišit i exteriérem, uzavřeným parkováním za objektem, venkovním krbem a dalším vybavením. Ubytovat se můžete v některém z moderně zařízených pokojů, nebo si objednat apartmán, který je na úrovni vícehvězdičkového hotelu. Cena snídaní není zahrnuta v ceně ubytování - jednotná cena 100 Kč/osobu. Snídaně klasické (kontinentální nebo anglická), případně jiné, dle nabídky. Je možno vybrat ze šesti až osmi druhů. V penzionu se nachází rovnež bar s chlazenými nápoji.
 

 

Více než 260 penzionů v oblasti Zlínského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI