Penzion Belbar

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Rodinný penzion BelBar se nachází v krajském městě Zlíně, v městské části Příluky, u hlavní silnice směrem na Vsetín a nabízí ubytování za velmi příznivé ceny v devíti dvou-, tří- a čtyřlůžkových pokojích, z nichž každý je vybaven samostatným sociálním zařízením s WC a sprchovým koutem, dále televizí a bezplatným Wi-Fi připojením na internet. Tří- a čtyřlůžkové pokoje jsou koncipovány jako apartmá se samostatnou obytnou místností a oddělenou ložnicí. V přízemí penzionu mají naši hosté možnost příjemně posedět v baru nebo v letních měsících na venkovní zahrádce. Prostor baru s třiceti místy k sezení je rovněž vhodný k pořádání rodinných oslav, firemních prezentací a školení. Parkoviště pro osobní auta hostů je přímo před penzionem.

 

Více než 260 penzionů v oblasti Zlínského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Vítejte ve Zlíně

Zlín a okolí se může pochlubit řadou cenných přírodních lokalit, soustředěných zejména v přírodních parcích Želechovické paseky, Hostýnské vrchy a Vizovické vrchy. Milovníci přírody a cizokrajných zvířat jistě ocení návštěvu jedinečné zoologické zahrady ve Zlíně. Po krásách přírody, ale také památek Zlína a okolí zájemce provede hustá síť cyklotras a značených tras pro pěší.

Asi nejvíce Zlínsko proslavily památky moderní funkcionalistické architektury. Před druhou světovou válkou vznikl v oblasti Zlína a Otrokovic ojedinělý urbanistický komplex, jehož symbolem se stal zlínský mrakodrap. Ze starších památek připomeňme zříceninu hradu Lukov, hrad Malenovice, zámky Lešná a ve Vizovicích, kostel v Tečovicích, poutní kostel ve Štípě nebo Mikuláštíkovo fojtství v Jasenné.

Zlín je kulturním centrem regionu, lze zde navštívit Muzeum jihovýchodní Moravy a Obuvnické muzeum. Působí tu také Krajská galerie umění, Filharmonie Bohuslava Martinů i Městské divadlo spolu s Malou scénou. Nabídka kulturních akcí regionu je velmi pestrá, nechybí v ní divadelní festival, festival klasické hudby, festival filmů pro děti a mládež ani lidové slavnosti.

Možnosti prožití příjemné dovolené doplňuje řada dobře vybavených sportovišť, lázně v Kostelci s golfovým hřištěm nebo stezka zdraví ve zlínských lesích. Zimní dovolenou lze prožít na sjezdovkách nebo běžkách v Hostýnských a Vizovických vrších.
 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI