Penzion Belbar

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Rodinný penzion BelBar se nachází v krajském městě Zlíně, v městské části Příluky, u hlavní silnice směrem na Vsetín a nabízí ubytování za velmi příznivé ceny v devíti dvou-, tří- a čtyřlůžkových pokojích, z nichž každý je vybaven samostatným sociálním zařízením s WC a sprchovým koutem, dále televizí a bezplatným Wi-Fi připojením na internet. Tří- a čtyřlůžkové pokoje jsou koncipovány jako apartmá se samostatnou obytnou místností a oddělenou ložnicí. V přízemí penzionu mají naši hosté možnost příjemně posedět v baru nebo v letních měsících na venkovní zahrádce. Prostor baru s třiceti místy k sezení je rovněž vhodný k pořádání rodinných oslav, firemních prezentací a školení. Parkoviště pro osobní auta hostů je přímo před penzionem.

 

Více než 260 penzionů v oblasti Zlínského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Vítejte ve Zlíně

Zlín a okolí se může pochlubit řadou cenných přírodních lokalit, soustředěných zejména v přírodních parcích Želechovické paseky, Hostýnské vrchy a Vizovické vrchy. Milovníci přírody a cizokrajných zvířat jistě ocení návštěvu jedinečné zoologické zahrady ve Zlíně. Po krásách přírody, ale také památek Zlína a okolí zájemce provede hustá síť cyklotras a značených tras pro pěší.

Asi nejvíce Zlínsko proslavily památky moderní funkcionalistické architektury. Před druhou světovou válkou vznikl v oblasti Zlína a Otrokovic ojedinělý urbanistický komplex, jehož symbolem se stal zlínský mrakodrap. Ze starších památek připomeňme zříceninu hradu Lukov, hrad Malenovice, zámky Lešná a ve Vizovicích, kostel v Tečovicích, poutní kostel ve Štípě nebo Mikuláštíkovo fojtství v Jasenné.

Zlín je kulturním centrem regionu, lze zde navštívit Muzeum jihovýchodní Moravy a Obuvnické muzeum. Působí tu také Krajská galerie umění, Filharmonie Bohuslava Martinů i Městské divadlo spolu s Malou scénou. Nabídka kulturních akcí regionu je velmi pestrá, nechybí v ní divadelní festival, festival klasické hudby, festival filmů pro děti a mládež ani lidové slavnosti.

Možnosti prožití příjemné dovolené doplňuje řada dobře vybavených sportovišť, lázně v Kostelci s golfovým hřištěm nebo stezka zdraví ve zlínských lesích. Zimní dovolenou lze prožít na sjezdovkách nebo běžkách v Hostýnských a Vizovických vrších.
 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI