Penzion Domov Kroměříž

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Domov Kroměříž se nachází v měšťanském domě z roku 1899, který prošel rozsáhlou rekonstrukcí. Situován je přímo v centru památkové rezervace města Kroměříž a nabízí Vám stylové ubytování pohodlí a klid. Je vhodný pro ubytování v Kroměříži během Vaší pracovní cesty, rodinné dovolené i pro dlouhodobý pobyt.

Penzion Domov Kroměříž Vám nabízí ubytování hotelového typu v pokojích vybavených originálním historickým i moderním nábytkem. K dispozici je 10 jedno a dvoulůžkových prostorných pokojů a dva apartmány. U některých pokojů je možná přistýlka nebo jejich vzájemné propojení. Vybavení pokojů odpovídá evropskému standardu. V ceně ubytování je bohatá snídaně formou švédského stolu a obsah pokojového minibaru. Připojení k internetu přes WIFI je zajištěno v celé budově. Váš vůz můžete zaparkovat přímo před budovou (pro hosty je parkovací karta zdarma). Nabízíme také možnost expresního praní a čištění prádla a oděvů. Pro výlety po okolí Vám nabízíme zapůjčení kol. Akceptujeme platby kreditními kartami.

 

Více než 260 penzionů v oblasti Zlínského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI