Penzion Eva - Solanec

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzión Eva se nachází v krásném prostředí Moravskoslezských Beskyd v obci Hutisko-Solanec. Je ideální pro rodinné rekreace i pobyty dětí (prázdniny, školy v přírodě), v zimním období pro lyžařské zájezdy. Letní sezóna nabízí koupání v místním nově rekonstruovaném koupališti, houbaření, cykloturistiku a další sportovní aktivity. Zajišťujeme i soustředění sportovních oddílů, ozdravné pobyty nebo společenské akce (oslavy, svatby, školení, atd.). Pobyt je celoročně zajišťován s celodenním stravováním. Vynikající domácí kuchyň, restaurace, vlastní parkoviště u penzionu, volejbalové hříště, kulečník, stolní tenis, houpačky a pískoviště pro děti i místo pro táborový oheň jsou Vám kdykoli k dispozici. Ubytovací kapacita penzionu je 36 osob ve dvou, tří, čtyř a pětilůžkových pokojích s vlastním soc. zařízením.
 

 

Více než 260 penzionů v oblasti Zlínského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI