Penzion Kuželna

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování Myslivecká hospoda se nachází na kraji vesnice Modrá, vzdálené 1 kilometr od známého Velehradu ve Zlínském kraji. Ubytování Myslivecká hospoda leží v předhůří Chřibů, což je ideálním výchozím místem pro cykloturistiku, pěší turistiku nebo rybolov. Přímo pod Mysliveckou hospodou vede cyklistická stezka, která nás spojuje s blízkými lesními stezkami Chřibů, barokním zámkem Buchlovice( 7 km), starým gotickým hradem Buchlovem ( 15 km) a nebo okresním městem Uherským Hradištěm ( 8 km). Nádherné chřibské lesy vás přímo vybízejí k pěším túrám nebo romantickým procházkám, spojeným se sbíráním hub. Vesnice Modrá se chlubí archeoskanzenem s období Velkomoravské říše a nově vybudovaným akváriem pro pozorování rybničního života pod vodou.

 

Více než 260 penzionů v oblasti Zlínského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI