Penzion Malovaný

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Když do našeho penzionu na úpatí Chřibů lákáme hosty, tak mimo jiné na to, ať si k nám přijedou odpočinout. Naší filozofií je poskytovat návštěvníkům ubytování v Osvětimanech v příjemném a přátelském prostředí, které každému pomůže oprostit se od každodenních starostí. Bydlet u nás můžete ve 2,3 či 4lůžkovém pokoji nebo si pro sebe pronajmout celý apartmán. V penzionu poskytujeme rovněž bezbariérové ubytování. Přistýlku je možné objednat pouze ve 4lůžkovém pokoji typu B, a to maximálně v počtu 2.

Každý z pokojů jsme vybavili sprchou nebo vanou, toaletou, televizí a klimatizací, po celém penzionu se připojíte bezdrátově k internetu prostřednictvím wifi. Konkrétní pokoj podle Vašich přání si můžete vybrat v níže uvedených přehledech. Nezapomeňte ani na naše pobytové balíčky a různá zvýhodnění. Můžete díky nim získat zajímavou slevu a ubytování v Chřibech si ještě víc užijete.

 

Více než 260 penzionů v oblasti Zlínského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI