Penzion Malovaný

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Když do našeho penzionu na úpatí Chřibů lákáme hosty, tak mimo jiné na to, ať si k nám přijedou odpočinout. Naší filozofií je poskytovat návštěvníkům ubytování v Osvětimanech v příjemném a přátelském prostředí, které každému pomůže oprostit se od každodenních starostí. Bydlet u nás můžete ve 2,3 či 4lůžkovém pokoji nebo si pro sebe pronajmout celý apartmán. V penzionu poskytujeme rovněž bezbariérové ubytování. Přistýlku je možné objednat pouze ve 4lůžkovém pokoji typu B, a to maximálně v počtu 2.

Každý z pokojů jsme vybavili sprchou nebo vanou, toaletou, televizí a klimatizací, po celém penzionu se připojíte bezdrátově k internetu prostřednictvím wifi. Konkrétní pokoj podle Vašich přání si můžete vybrat v níže uvedených přehledech. Nezapomeňte ani na naše pobytové balíčky a různá zvýhodnění. Můžete díky nim získat zajímavou slevu a ubytování v Chřibech si ještě víc užijete.

 

Více než 260 penzionů v oblasti Zlínského kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI